שליחות מדלת לדלת - 5 סיבות למה כדאי

שירות משלוחים מהימן

במיוחד בתקופה שלנו, בה דברים צריכים לקרות מהר אך באופן ודאי ובטוח, ישנו מקום לשליחויות מדלת לדלת. אין תחושה בטוחה יותר מאשר כאשר שליח לוקח משלוח מידיו של השולח ומוסר אותו ישירות אל הנמען.

לעומת האפשרות האחרת של שליחת החבילה או המכתב בשירות הרגיל או אפילו שירות האקספרס של הדואר, לשליחויות מדלת לדלת ישנו יתרון משמעותי מבחינת מהירות הגעת המשלוח וגם מחינת הסיכוי שיגיע בשלום.

מה תרצו: מונית ספיישל או אוטובוס?

אין ספק שהתשובה תהיה מונית ספיישל. את שירות המשלוחים ניתן לדמות למונית ספיישל ואת שירות הדואר ניתן לדמות לנסיעה באוטובוס. כפי שתגיעו מהר יותר במונית ספיישל, כך גם המשלוח שלכם.

שליח של חברת שליחויות מדלת לדלת אשר מגיע ולוקח מכם את המשלוח, נוסע הישר אל הנמען על פי הכתובת שניתנה לו. רכב החלוקה של הדואר, גם אם הוא מוגדר כדואר אקספרס, נוסע בקו חלוקה בו הוא עובר דרך כתובות נמענים נוספים, וברכב ישנם עוד משלוחים רבים נוספים מלבד המשלוח שלכם. המהירות היא יתרון משמעותי של שליחויות מדלת לדלת.

סיכוי מינימלי לחבלות

בהמשך לסעיף הקודם בו הזכרנו את ההבדל במהירות הגעת המשלוח ליעדו, בשירות של משלוח מהיר מדלת לדלת יורד משמעותית גם הסיכוי לחבלות או נזקים למשלוח. הבאת המשלוח בקו ישיר ללא עצירות ונסיעות במסלולים מפותלים מפחיתה עד למינימום את הסיכוי לכך שהמשלוח ינזק.

סיכוי מינימלי לטעויות או אובדן משלוחים

ניתן לשמוע לא מעט על מקרים של חבילות או מסמכים שאבדו בדואר בדרך ליעדם. ישנם משלוחים שהגעתם באיחור של שבוע אינה קריטית, אך ישנם גם כאלה שטעויות, אובדן, התגלגלות המשלוח בין סניפי דואר שונים או מעברם דרך מספר ידיים עלולים לגרום לנזק אמיתי.

שירות משלוח חבילות בארץ בו מחולקים המשלוחים ישירות לידי הנמען ועוברים רק דרך השליח מבלי להגיע לידיו של אדם אחר מונע טעויות, אובדנים ותקלות.

ליצור שקט אצל השולח ואצל הנמען

הגעתו של משלוח בזמן חשובה במקרים רבים לא רק לשולח אלא גם לנמען- יש שני צדדים שעבורם שירות משלוחים יעיל הוא משמעותי. פעמים רבות מדובר על חוזים, מסמכים משפטיים, כספים אשר הידיעה שיגיעו למקום הנכון ובזמן הנכון נותנת לשני הצדדים שקט.

לחברות שליחויות רבות ישנה מערכת מקוונת באמצעותה יכול המוקדן או אפילו השולח עצמו באמצעות אתר האינטרנט לבדוק ולעקוב בכל רגע היכן נמצא השליח בדרך לנמען ומתי צפוי המשלוח להגיע. זאת בניגוד לדרכי משלוח אחרות בהן לא ניתן לעקוב באופן ברור. יתרון נוסף הוא האפשרות ליצירת קשר ישיר עם השליח, מה שגם אינו אפשרי כאשר מדובר בשירות של הדואר.

שמירה על פרטיות השולח והנמען

כאמור, פעמים רבות נשלחים משלוחים כמו חוזים משפטיים, מסמכים או משלוחים אחרים שיש בהם רגישות ולכן מומלץ שיעברו כמה שפחות ידיים. להגעת המשלוח לידיים הלא נכונות יכולות להיות השלכות חמורות.

באמצעות שליחויות מדלת לדלת יכול השולח להיות בטוח בכך שהמשלוח אכן יגיע ליעדו מבלי להתגלגל דרך ידיים נוספות או להגיע אל האדם הלא נכון.

לסיכום, עם כל האמצעים המשוכללים שישנם היום, לשליחויות מדלת לדלת בהחלט ישנו מקום. למרות שמדובר כביכול בדרך העברת משלוחים שנחשבת עתיקה, יש לה מקום בעידן שלנו בשל הצורך להגעת משלוחים ליעדם במהירות ובבטחה. שימוש של חברות משלוחים בטכנולוגיות חדשניות מייעלות את השירות עוד יותר והופכות אותו לכדאי מתמיד.

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-5614883
  Email: Karoltd@013net.net
  כתובת לשליחת דואר : החשמונאים 88, תל אביב

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-5614883

  
שינוי גודל גופנים
ניגודיות