משלוח מהיר

חשיבות מהירות הביצוע

משלוח מהיר וביצוע מהיר של המשלוח הוא הדבר החשוב ביותר שבוחרים בחברת שליחויות.

את הקביעה הזו סביר להניח שיציינו כל בעלי העסקים שנשאל אותם מה חשוב מבחינתם במעמד הבחירה של חברה הפועלת בשדה המשחק: החל ממשלוחים מהיום למחר, דרך משלוחים שמבוצעים מהיום להיום ועד למשלוחים שצריכים להגיע ליעדם בתוך מספר שעות.

הצורך במהירות אינו מפתיע כאשר בוחנים את ההתנהלות השוטפת של העסק הממוצע, ובעיקר כאשר בודקים מה קורה אם המשלוחים האלה אינם מגיעים במועדם. כאן כל אותם תרחישים שליליים המרכיבים את סיוטי העסק נכנסים לתמונה. חבילה או פריט שמגיעים ליעדם באיחור, שמגיעים חבולים או שאינם מגיעים בכלל ואין איך לאתר אותם – כל אלה עלולים להשפיע לרעה על ההתנהלות השוטפת של העסק האמור לשלח או לקבל אותם. אם לוקחים בתור דוגמה משרד עורכי דין שצריך לקבל לידיו צו מבית המשפט, אי הגעה של המסמך הנדון בזמן משמעה נזק שנגרם למשרד עצמו או אפילו לתיק שהוא מטפל בו, וכתוצאה מכך – גם ללקוח ששכר את שירותי משרד עורכי הדין.

איך יודעים אם המשלוח מהיר?

שליחויות לארגונים מסוגים שונים מחייבות אותנו לנווט נכונה. מהירות הביצוע של חברות שליחויות תלויה בשני גורמים עיקריים. הראשון הוא היכולת הלוגיסטית של חברת השליחויות, פונקציה של הציוד ושל כוח האדם העומדים לרשותה. רצוי מאוד שהחברה תפעיל מרכז בקרה שמנטר את זמן ההגעה של כל משלוח (מה שיתרום גם לשקט הנפשי של הלקוחות). הפרמטר השני והחשוב לא פחות הוא צי כלי רכב שהחברה מחזיקה בו, שצריך לעמוד בדרישות גבוהות מבחינת הכמות – אבל גם בכל הנוגע לאיכות. צי חדש של כלי רכב מבטיח מספר קטן יותר של תקלות, מה שמעלה את הסבירות שהמשלוחים יגיעו ליעדם בזמן.

אנו, בחברת "ליאור שליחויות אקספרס",מכירים בחשיבות הרבה של מהירות הביצוע של המשלוחים. משום כך, אנחנו משקיעים משאבים רבים בניהול המרכז הלוגיסטי ובתחזוקת צי כלי הרכב שברשות החברה. כל משלוח יוצא לדרכו לאחר בדיקה מעמיקה של כלי הרכב ובחינה של תנאי הכביש הצפויים לאורכה. המשלוחים מתוכננים לפרטי פרטים במטרה שיגיעו ליעדם בזמן: משלוח האמור להגיע ליעדו בשעות העומס, לדוגמה, יצא לדרכו תוך השארת מרווח ביטחון גדול מספיק, לקראת כל עיכוב שעלול להיגרם בדרך.

שליח מהיר מאוד

התמחות במשלוחים מהירים

בעידן המודרני שבו אנו חיים, כל לקוח זקוק למשלוחים מהירים ולפתרונות יצירתיים וחדשניים. לכן, בחברה שלנו מתאימים את סוג השירות בהתאם לצרכיו הייחודיים של הלקוח ומספקים עבורו משלוחים מהירים בכל אזור המרכז ובשאר חלקי המדינה, תוך התחייבות לשירות ברמה הגבוהה ביותר, לשליחים אדיבים ובעלי תודעת שירות ולמחירים אטרקטיביים.

למרות התחרות הגבוהה בענף המשלוחים, בחברת ""ליאור שליחויות אקספרס"" מציעים משלוחים מהירים במחירים הוגנים ושווים לכל כיס. אנו מציעים מעטפת שירותים רחבה לכל הלקוחות. בין השאר אנו מתמחים במשלוחים מהירים למשרדי עורכי דין, לרואי חשבון, לחברות הייטק, לרשויות מקומיות, למשרדי ממשלה, לחברות ציבוריות, לחברות תקשורת מובילות וללקוחות פרטיים.

אצלנו תוכלו להזמין שליחויות מהיום להיום או מהיום למחר, ואנו מספקים מענה מקצועי ושירות משלוחים מהירים גם למטענים גדולים ולפריטים מסווגים.

הדרך הבטוחה למשלוח מהיר באזור המרכז

באמצעות חיפוש מהיר באינטרנט תגלו כי יש חברות רבות המציעות משלוחים באזור המרכז ובשאר חלקי המדינה. לכן, חשוב לציין כי כאשר זקוקים למשלוח מהיר ומחפשים חברה יעילה ואמינה, אין להתפשר על נושא השירות והמחויבות, ורק באמצעות חברת "ליאור שליחויות אקספרס" תוכלו לקבל פתרון מקצועי ויעיל לבקשתכם. אנו עושים הכל כדי שהמשלוח שלכם יגיע בזמן ליעד, אצלנו הלקוח עומד בראש סדר העדיפויות וכל החברה פועלת כמקשה אחת מלוכדת ומגובשת על מנת להבטיח שהמשלוח יגיע ליעדו במסגרת הזמן הקצובה לכך.פנו אלינו כבר עכשיו ל"ליאור שליחויות אקספרס" ולא תאמינו כמה מהר אנחנו מבצעים שליחויות.

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 0508-220-120
  Email: office@liorexpress.com
  כתובת לשליחת דואר : ת"ד מספר 1810 מיקוד 5211702 רמת גן.

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 0508-220-120

  
שינוי גודל גופנים
ניגודיות