שירות משלוחים

שירות משלוחים מהימן

ישנם שירותים בעולם שלנו שאינם משתנים באופן מהותי עם הזמן, ורק הנסיבות סביבם הופכות למודרניות, ואף למורכבות יותר מכפי שהיה אי פעם. כך, שירות משלוחים נותר כפי שהיה מאז ומתמיד (ולראיה, מוכר לכולנו הביטוי "אל תהרוג את השליח" שמלווה אותנו עוד מימי יוון העתיקה).

הרעיון שמאחורי הביטוי הזה הוא שהשליח מהווה שלוחה (ולפיכך גם השורש המשותף) של הגוף שמטעמו הוא מוסר את המשלוח, מה שמצדו אומר שעל הצד המקבל להבין שמדובר בגוף שאינו קשור באופן ישיר לצד השולח. למראית עין, נראה שמדובר בעובדה שיש לקחת כמובנה מאליה, אך בפועל אין זה כך.

ובמקום לנסות ולשנות את התודעה, עדיף לעשות את המאמצים הדרושים על מנת ששירות השליחים אכן יהיה שלוחה יעילה וייצוגית של הגורם ששולח דבר מה. בין אם מדובר במכתב, במוצרים שנרכשו, בחבילות מתנה מקרובים – המשלוחים מהווים חלק חשוב בהתנהלות, ושום קדמה טכנולוגית לא תשנה את החשיבות של הגורם האנושי בתהליך העברת המשלוחים.

באילו נסיבות נעזרים בשירותי משלוחים?

שירות משלוחים דחוף

במקרים רבים, הצורך בשירותי משלוחים מקצועיים מתעורר באופן חד פעמי, אך עבור גורמים אחרים, ביניהם נותני שירותים מגוונים, מדובר בצורך יומיומי ואפילו רחב היקף. יחד עם זאת, בכל אחת מהאפשרויות חשוב מאוד למצוא את הספקים הטובים והאמינים ביותר, משום שמדובר בנושא חשוב ביותר.

אם כך, חשוב מאוד להקפיד על כך שהשליחים יבצעו את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר גם כאשר יש להם לחץ עבודה רב. ניתן לשלוח בשירות זה כל פריט, החל ממעטפה ועד למשלוחים הגדולים ביותר, וזהו יתרון חשוב עבור בתי עסקים שונים שצריכים להתנהל באופן זה ברמה היומיומית ולספק תמיד את הפריטים השונים בצורה יעילה, מהירה ואחראית.

מה היא ההגדרה של שירות משלוחים איכותי ויעיל?

על מנת לעבוד בצורה התקינה ביותר במהלך הפעילות היומיומית של בית העסק, יש למצוא שירות שניתן להסתמך עליו בביצוע המשלוחים, כולל מסירת אסמכתה מפורטת ומדויקת המעידה על כך שמסירת המשלוח בוצעה כהלכה. גורם חשוב נוסף של שירות משלוחים מעולה כולל את העבודה היעילה והאיכותית של השליחים, ולא משנה כמה פריטים מצויים בקו החלוקה שלהם.

בנוסף, בניגוד לשירותי הדואר הרגילים והכוללניים, שירותי משלוחים פרטיים אינם תלויים בקו המשלוחים המוגבל. במילים אחרות, שירותי משלוחים פרטיים ברמה שאנו מספקים כוללים חשיבה מקיפה ולא "ראש קטן" המוגבל אך ורק בקו מסירת הפריטים שמהווה את האחריות הישירה של השליח.

שירות שליחים איכותי תמיד ידאג לכך שהמשלוח יגיע בזמן ובדיוק ליעד הנקוב ולידי האדם ששמו כתוב בהוראות המשלוח – וזה מעניק ראש שקט לכל אדם הנעזר בשירות, בין אם מדובר באדם פרטי או בבית עסק.

כך תקבלו את השירות הטוב ביותר בתחום המשלוחים כיום

שירות משלוחים -vip

כאמור, המאפיין הבולט ביותר של שירות שליחויות ברמה גבוהה הוא אחוז הביצועים המוצלחים של המשלוחים גם ברמת ההגעה אל היעד, וגם במסגרת הזמן הנתון . הצלחה של שירות פרטי המבצע משלוחים טובים עומדת על לפחות 100% – וזה חשוב ביותר.

פעמים רבות קבלת האישור המהימן לביצוע המשלוח חשוב מאוד גם לשולח, בעיקר כאשר מדובר בנושאים עדינים כגון משלוחים משפטיים שצריכים להגיע בתוך זמן מסוים, מה גם שבמקרים מסוימים הצד השני יעדיף להכחיש את קבלת המכתב. במקרים כאלה, כאשר יש חתימה המאשרת את הקבלה

– אין כל מקום לספק, וזו סיבה חשובה ביותר לבחור בשירותי משלוחים ברמה הגבוהה ביותר, גם אם מדובר בשירות מעט יקר יותר.

מדוע כדאי לכם לבצע שירותי משלוחים שונים דווקא איתנו?

כאשר אתם בוחרים להעביר את המשלוח שלכם באמצעות ליאור אקספרס, אתם יכולים להיות בטוחים במלוא מאת האחוזים שהתוצאה תענה על הציפיות שלכם באופן מושלם: אנו נביא את המשלוח שלכם אל היעד בתוך הזמן הקצר ביותר ונוודא שהכתובת אכן נכונה ושהנמען אכן קיבל את המכתב או את החבילה לידיו ואישר זאת בשמו (במידת הצורך אפשר אפילו לבקש להציג תעודה מזהה – שירותי משלוחים ברמה גבוהה עושים הכל על מנת לוודא את ביצוע המשימה ללא כל תקלה, בעיה או עיכוב).

אנו מקפידים על שירות אדיב ומקצועי, ומטפלים באופן אחראי ודיסקרטי גם במסמכים סודיים. בחרו בשירותי המשלוחים שלנו על מנת ליהנות מרמת ביצוע בלתי מתפשרת. לאחר שתבצעו משלוח אחד איתנו – לעולם לא תרצו להשתמש בשירותי הדואר הרגיל שוב.

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-5614883
  Email: Karoltd@013net.net
  כתובת לשליחת דואר : החשמונאים 88, תל אביב

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-5614883