שליחויות למשרדים ממשלתיים

ישנם מכתבים, מסמכים או חבילות אותם אנחנו לא יכולים לשלוח באמצעות קו הדואר הרגיל. אנחנו חייבים שתהיה מסירה אישית לידיו של המקבל. אנחנו חייבים לראות שהוא חתם על קבלת הדיוור ושלא יוכל להתכחש לעובדה. כאשר מדובר במשרדים ממשלתיים הרי שמדובר בשירות נחוץ עוד יותר. כאן חשוב לנו גם מהבחינה החוקית והמשפטית, לוודא כי החבילה או המסמכים הגיעו אל היעד והתקבלו בידיים הנכונות.

שליחויות משפטיות - שירות של ליאור אקספרס. מבטיח לכם שליחה מהירה ובטוחה.

כל הנושא של דואר ישראל עבר שינוי קל (בלשון המעטה...) בשנים האחרונות. בימינו כאשר הכול מתנהל באופן ווירטואלי, מסמכים מועברים מקצה העולם לקצה השני באמצעים דיגיטליים, הפך הדואר למסורבל, איטי ואף מעט כושל. כך שאם אנחנו מעוניינים למסור מכתב, הזמנה לחתונה או כל מסמך חשוב אחר, אנחנו חייבים למצוא אלטרנטיבה בטוחה יותר. בדיוק לשם כך קיים השירות של חברות שליחויות אשר מציעות מסירה ידנית לידי הנמען. רק כך אנחנו יכולים להיות בטוחים כי הדואר הועבר והגיע אל היעד בשלום.

כל זה נכון לכל מכתב או מסמך אחר. אך כאשר מדובר במסירות משפטיות, שם אנחנו חייבים לבחור בשירות כזה. שירות אשר יענה על הדרישות הקפדניות של – מהירות, אמינות ובטיחות.

שליחויות בארץ -מכל ום ולכל מקום

כאשר חברה ממשלתית מחפשת חברת שליחויות, חשוב שתהיה זו חברה אשר מציעה את שירותיה – מכל מקום ואל כל מקום בארץ. המכתבים או המסמכים שעל החברות הללו להעביר, אמורות להישלח באופן מהיר ולחברה הממשלתית חשוב לדעת כי אכן המכתב הגיע אל היעד. רק חברה מקצועית שמפעילה צוות משלוחנים מקצועי בכל עיר בארץ תוכל לשלוט במשימה ולהוכיח את עצמה בשטח.

שליחויות מהיום להיום

כאשר אנחנו שולחים את הדיוור באמצעות חברה אמינה וזריזה, אנחנו נהנים משליחה מהירה במיוחד. ישנן חברות אשר מבטיחות את שליחת הדואר תוך שעות ספורות בלבד מהרגע בו מתקבל המכתב או מתקבלת החבילה לידיהם. ברור שזהו יתרון משמעותי במיוחד.

על מה עליכם לשים דגש?

אז האמת שישנן הרבה חברות המציעות שליחויות. איך תבחרו?

· שירות – חשוב לבדוק איך השירות של אותה חברה. ניתן לבדוק זאת עם לקוחות אחרים של החברה.

· אחריות – חשוב לוודא כי מדובר בצוות אחראי שיעביר את הדואר לידיים הנכונות.

· אמינות – חשוב לבדוק כי מדובר בצוות אמין אשר בידיו ניתן להפקיד את המלאכה.

ליאור אקספרס - זוהי הכתובת שלכם למסירה מהירה ואמינה של כל דבר דואר שרק תחפצו.

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-5614883
  Email: Karoltd@013net.net
  כתובת לשליחת דואר : החשמונאים 88, תל אביב

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-5614883