שליחויות מהיום להיום

שליחויות מהיום להיום

זקוקים לשילוח מהיום להיום? לחצו וצרו איתנו קשר

עסקים, מוסדות ונותני שירותים חייבים לפעול כיום מסביב לשעון. הדבר מתבטא גם בתדירות של משלוחים אל העסק או ממנו, שבהם אין מקום לטעויות. המשלוח חייב להיות מדויק ולהגיע לכתובת שלו בצורה השלמה ביותר.

מה שחשוב לא פחות הוא שהמשלוח יועבר בהתאם ללוח הזמנים של החברה, לעתים גם מהיום להיום. כאן בדיוק חברות משלוחים מקצועיות נכנסות לתמונה ואמורות להפוך אותה לפשוטה יותר.

מהן שליחויות מהיום להיום?

שליחויות מהיום להיום, או משלוחים מהיום להיום מיועדים לחברות, לאנשים פרטיים, לגופים ציבוריים וכן לבעלי מקצוע עסוקים שצריכים מענה מידי כמו רואי חשבון, עורכי דין ועוד. יחד עם זאת, יש לציין שגם במגזר הפרטי יכול להתעורר צורך בשירותים מהסוג הזה.

יצא לנו להיתקל כבר בסיפור על בחור שהתקשר לחברת משלוחים וביקש שאנשיה יעברו בכתובת מסוימת ויעירו אותו משינה עקב הדחיפות. במקרה אחר אדם התקשר לחברת משלוחים כדי שאנשיה יביאו לו את המפתחות שהוא שכח במקום אחר.

כך או כך, מדובר במשלוח אקספרס שמבוצע במיוחד עבור לקוח בתנאים מועדפים, כך שכל לקוח שמזמין שירותי VIP הוא במידה מסוימת לקוח VIP.

שליחויות מהיום להיום שירות VIP

כפי שניתן להסיק משמן, שליחויות מהיום להיום הן שליחויות שמושלמות במסגרת יום עבודה אחד: בשליחויות אלו היציאה של הפריט מהמקום ששולח אותו, הנסיעה שלו בכבישי ישראל וההגעה לנקודת היעד צריכות להתבצע עוד באותו היום, לעיתים גם תוך שעות בודדות.

במילים אחרות: מדובר בשליחויות דחופות, שבהן כל שיבוש עלול להביא לצרות צרורות מבחינת כל הנפשות הפועלות. חשבו למשל על מצב שבו לקוחות מצפים למשלוח חשוב במיוחד אבל הוא אינו מגיע. במצב הזה עלול להיגרם לחברה המעורבת נזק בלתי הפיך, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה תדמיתית. הזמן במגזר העסקי או הארגוני שווה הרבה מאד כסף, ומי שמבזבז זמן עלול לראות כיצד הוא נשאר מאחור ביחס לעסקים אחרים המתחרים על תשומת הלב של אותם לקוחות.

כך, לדוגמא, משלוח של סחורה ללקוחות או של מסמכים עם חתימה על חוזה לספקים אינו משאיר כל מקום לפשרות, כשכל טעות כאן עלולה להיות הרת אסון עבור העסק הנתון.

שליחויות דחופות אלו צריכות במקרים רבים להתבצע מחוץ לשעות העבודה ("יום עבודה" הרי יכול לכלול בתוכו גם את שעות הלילה) ולא פעם גם ליעדים מרוחקים מהמקור. יש מקרים שבהם יודעים על המשלוחים מראש, ולעומתם אחרים שבהם הצורך בו מתגלה ממש בסמוך למועד השליחה.

כל אלה הופכים את התמונה למורכבת אפילו יותר, ומסבירים מדוע פשוט אי אפשר להתפשר בבחירת החברה שתיקח לידיה את המושכות.

החברה צריכה להעסיק כוח אדם בכמות מספקת שיגדיל את הסיכויים שיינתן מענה ראוי למשלוח, להחזיק צי רחב של רכבים שיקלו על המעבר של המשלוח (בהתאם לגודל הפריט: החל מאופנועים ועד למשאיות) ובעיקר – לתחזק מוניטין חיובי שיבטיח שיש על מי לסמוך בעת הצורך.

מענה מידי

הצרכים של החברה המודרנית עוררו צורך להקמת שירות שליחויות מהיר במיוחד – שליחויות מהיום להיום – שנותן מענה עבור מי שחייב לספק דבר מה ליעד כבר באותו היום.

חברתנו ערוכה לשליחויות מסוג זה ומשרתת מגוון רחב של לקוחות ממגזרים שונים כדי לתת מענה לצורך האלמנטרי הזה. מעבר למהירות, אנו שמים דגש רב על בטחון ועל איכות השירות. לשם כך אנו נעזרים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ובצוות איכותי, מקצועי ומיומן.

שליחויות מהיום להיום - נותנים לכם מענה מיידי

הצורך במשלוחים מהיום להיום

בעשור השני של שנות האלפיים, הסביבה והחברה מתנהלות בקצב מהיר ודינאמי, ולכן נדרשת לא פעם תגובה מידית ומקצועית להתראות קצרות מועד.

בכדי לספק מענה לצורך זה מוצעים, כאמור, שירותי משלוחים מהיום להיום. לא כל חברת משלוחים אכן תספק את השירות הזה, אבל מנקודת המבט של הזקוקים לשירות, בהחלט רצוי שהיא תעשה זאת.

אין זה רק שירות מהיר אלא גם בטוח, מדויק ואיכותי, שלמען ביצועו נעזרים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, וכמו כן בצוות מקצועי ומיומן. המטרה היא לספק לכל המעורבים שקט נפשי, שאותו מקבלים אם יודעים היכן נמצא המשלוח בכל רגע נתון, למשל.

יש חברות משלוחים שמציעות אתר אינטרנט או אפליקציה שבאמצעותם ניתן לעקוב אחרי המשלוחים בזמן אמת, מה שיאפשר ללקוחות להבין מה מצב המשלוח שלהם, לדעת מתי הוא אמור להגיע ולהיערך בהתאם.

בהמשך לכך חשוב לוודא שתהיה לחברת המשלוחים תמיד כתובת אנושית שניתן לפנות אליה בשאלות ובבקשות לעדכונים. יש חברות משלוחים שפועלות 24 שעות ביממה ובכל אחד מימות השבוע, שעות שבהן זמין גם המענה הטלפוני שלהן.

כמה זה עולה?

כלל האצבע ביחס לשירותים הוא שככל שהם ניתנים בדחיפות גבוהה יותר ומעבר לשעות הפעילות, כך המחיר שלהם עשוי לעלות.

האם זה נכון גם במקרה של שליחויות ? מובן שלכל חברה יש חוקים משלה, אבל בהרבה מקרים השירות הדחוף יהיה יקר יותר ביחס למשלוח "רגיל". עם זאת, אין המדובר כאן בסכומים גבוהים במיוחד, כשיש שיגידו שהם מתבטלים מול היתרונות של משלוח המגיע שלם ובזמן.

זאת ועוד, ניתן לקיים בתחום הזה הסדרים עם חברות משלוחים המבוססים על התקשרות קבועה, פחות או יותר. ככל שבוחרים בהתקשרות יותר מקיפה, כך גדלים הסיכויים שהמחיר של כל משלוח יהיה נוח יותר. מומלץ לראות מה בדיוק מציעה החברה, לאילו שירותי משלוחים היא נותנת מענה ובאיזה מחיר.

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-5614883
  Email: Karoltd@013net.net
  כתובת לשליחת דואר : החשמונאים 88, תל אביב

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-5614883

  
שינוי גודל גופנים
ניגודיות