משלוח מסמכים

שליחויות של מסמכים היא דבר שבשגרה, שלרוב גם מצריך משלוח מהיר או משלוח אקספרס. גם אם המשלוח איננו דחוף, יש לשמור על שירות דיסקרטי ואמין, כי לרוב המסמכים בעלי רמה מסוימת של סיווג או פרטיות.

השירות שאנחנו מספקים ב-"ליאור שליחויות" קשוב לצרכי הלקוח ושומר על ערכים של מוסר וכבוד לאדם בכלל ולמי שסומך עלינו בפרט. אתם יכולים להיות בטוחים שהמסמכים יעברו באופן המהיר והאמין ביותר, החל מהשלב הלוגיסטי ועד שלב המשלוח עצמו.

משלוח מסמכים

שליחויות לרואי חשבון, עורכי דין וחברות היי-טק

משרדים וחברות רבות נזקקות כחלק מפעולתן השוטפת ביום-יום להעברה ל מסמכים ללקוחות אחרים או למשרדים אחרים. כאמור, פעמים רבות מדובר בחומרים עדינים, ולכן חשוב לדעת לבחור חברת שליחויות שמתאימה לביצוע המשימה החשובה. חברות פרטיות רבות מקיימות משלוחים בארץ ושליחויות בארץ, אך לא כולן מקפידות על סטנדרטים גבוהים של אמינות ומהירות.

אנחנו ערוכים לספק שירות של משלוח מסמכים בין משרדים שונים, כגון משרדים של רואי חשבון, עורכי דין ונוטריונים, חברות היי-טק, חברות הנדסה ואדריכלות וכל מי שצריך שליחויות בארץ.

גם אם מדובר במשלוח אקספרס וגם אם מדובר במשלוח רגיל, גם אם מדובר במשלוח ידוע מראש או במשלוח בצו השעה, נוכל לבצע אותו באופן המדויק ביותר ותוך תיאום עם הלקוח וצרכיו.

אצלנו אין משלוחים קטנים או משלוחים לא חשובים. אנחנו מודעים לחשיבות של כל משלוח במובן העסקי ובמובן האישי והפרטי ודואגים לבצע אותו על הצד הטוב ביותר. הכל תוך עמידה בלוח הזמנים והקפדה על חזות מכובדת ואדיבה.

מסמכים מסווגים בעלי חשיבות גבוהה

חברת שליחויות פרטית, שבה יש הקפדה על שירות לקוחות אישי ותמיד יש למי לפנות, שכל לקוח חשוב לה במיוחד והיא לעולם אינה נחה על זרי הדפנה, היא החברה המתאימה ביותר לביצוע שליחויות של מסמכים חשובים ומסווגים.

בדיוק כמו המסמכים שפעמים רבות יש להעביר ממשרדים של רואי חשבון ועורכי דין. זוהי עבודה שדורשת מחויבות גבוהה, אמינות גבוהה וחשוב שתמיד יהיה למי לפנות. אצלנו תמיד יש מי שנותן את הדעת ושום דבר לא נופל בין הכיסאות, מה שכן קורה כשמדובר בבירוקרטיה של דואר ישראל.

מסמכים בעלי אופי משפטי

חלק בלתי מבוטל מעבודתם הרגילה של משרדים רבים בתחום המשפטי כוללת העברה זריזה של מסמכים חשובים, ולפעמים אף בכמויות גדולות. העברה של מסמכים משפטיים לבית הנמען, הלקוח או אף לבית המשפט – כגון חומר משפטי הנוגע לפתיחת וסגירת תיקים, מסמכים הקשורים להוצאה לפועל, לביטוח לאומי, משכונים, רישום עסקים וחברות, גבייה ועוד - היא עניין שבשגרה בעבור משרדים רבים.

שליחויות של מסמכים, שליחויות בארץ ומשלוחים בארץ

חברת "ליאור שליחויות" מספקת שליחיות בכל הארץ וערוכה לקבל ולבצע משלוחים מהיום להיום, מהיום למחר, משלוחי אקספרס, משלוחי מסמכים מסווגים וכל חבילה שברצונכם להעביר.

אנחנו עובדים עם אינספור עסקים ואנשים פרטיים שסומכים עלינו לבצע את העבודה באופן המהיר, הבטוח, המדויק והאמין ביותר – ואנחנו לא מאכזבים או מתכוונים לאכזב אותם.

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-5614883
  Email: Karoltd@013net.net
  כתובת לשליחת דואר : החשמונאים 88, תל אביב

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-5614883