שליחויות בארץ

העברת חבילות, מוצרים ומסמכים באמצעות שירותי שליחויות בארץ הפכה לחלק משגרת חייהם של חברות ואנשים פרטיים בישראל, המבקשים לעבוד עם חברת משלוחים אמינה ומקצועית.

חברת שליחויות טובה היא חברה שעליה אתה יכול לסמוך שתעביר את החבילה ליעדה במועד המבוקש, ושתדע להשגיח על שלמות החבילה כראוי בדרך. בחברת השליחויות ליאור אקספרס אנו עושים את כל המאמצים על מנת לספק ללקוחותינו שירות אמין, מהיר ומקצועי למשלוחים בארץ.עניין של זמן

בליאור אקספרס אנו מבינים את החשיבות של העברת החבילה בזמן, ומקפידים למלא את התחייבויותינו בדייקנות. אנו מודעים היטב לכך שבמקרים מסוימים תוכן החבילה יכול להציל חיים או לפתור בעיות, במקרים אחרים מועד המסירה הוא תאריך חשוב עבור השולח והמקבל, ובמקרים רבים מדובר בעסקאות שבהן השולח התחייב לספק את הסחורה בזמן נקוב, ואמינותו תלויה בעמידתו בהתחייבות זו.

משום כך איננו חוסכים כל מאמץ, ומתעקשים לדייק בזמני המסירה כחלק משגרת העבודה שלנו. במילים אחרות: אנחנו מכבדים את הזמן שלכם ויודעים שהוא שווה הרבה יותר מכסף.

משלוח מהיר- שליחויות בארץ

שליחויות בארץ - טיפול הולם

עבורנו, בחברת המשלוחים ליאור אקספרס, כל חבילה היא חשובה. לכן, אנו מקפידים על כך שכל חבילה תקבל את הטיפול הנאות. חשוב לנו לשמור על תוכן החבילה שלא ייפגם, ייפגע או יתקלקל, ואנו ערוכים לטפל בכל חבילה בדרך המתאימה לה, בין אם מדובר בחפצים שבירים, בחומרים שצריכים להישמר בתנאי טמפרטורה מתאימים וכן הלאה.

הצוות המקצועי והמיומן של החברה ערוך לטפל בכל חבילה שהיא, ולא יחסוך במאמצים על מנת שהמשלוח יגיע ליעדו שלם וללא פגע.

אין מקום שהוא רחוק מדי

חברת ליאור אקספרס מעבירה משלוחים בין עירוניים לכל נקודה באזורי הפעילות שלנו.

אין יישוב שהוא נידח או רחוק מדי עבורנו, ואין כתובת שאיננו מגיעים אליה. צוות הנהגים של החברה מכיר את ארץ ישראל ואת נתיביה על בורים, ויביא את המשלוח עד לכתובת המדויקת בכל עת ובכל מזג אוויר.

width="318"

מהירות ודייקנות

הצוות המקצועי בחברת המשלוחים ליאור אקספרס מחויב למתן מענה מהיר ושירות יעיל ומדויק. אנו מבינים עד כמה חשוב לשולח שהחבילה תגיע במהירות האפשרית, ומבצעים את המשלוח בהתאם לצורך ולדרישה.

משום כך, אחד השירותים שאנו מספקים ללקוחותינו הוא ביצוע משלוחים מהיום להיום, או מהיום למחר.

שירותי החברה

חברת ליאור אקספרס מבצעת שירותי שליחויות בארץ עבור חברות, ארגונים ומוסדות, וכן עבור עסקים קטנים, בינוניים וגדולים .

בנוסף מבצעת החברה שליחויות עבור משרדי רואי חשבון, עורכי דין וחברות הייטק. כמו כן, אנו מספקים שירותי משלוח עבור חומרים מסווגים וכן עבור מוצרים גדולים, ומספקים שירותי משלוח מהיר – מהיום להיום או מהיום למחר.

משלוחים בארץ - יש על מי לסמוך

חברות, עסקים וארגונים הנעזרים בשירותי שליחויות צריכים לדעת שיש להם על מי לסמוך. חשוב שחברת השליחויות תהיה אמינה, יעילה ומקצועית. כמו כן, חשוב שהשירות יהיה אדיב עבור כל הצדדים בעסקה, שהחברה תיתן מענה מהיר, טיפול מתאים והעברה יעילה ובטוחה של המשלוח אל יעדו.

עסקים וחברות העובדים עם חברת שליחויות צריכים להיות בטוחים שהם יכולים לסמוך על חברת השליחויות. מי שעובד עם ליאור אקספרס יודע שהוא יכול להיות שקט ובטוח, שכן המשלוח יטופל כראוי ויגיע ליעדו במהירות וללא פגע.

שירות משלוחים אמין

צי רכבי VIP חדיש

חברת ליאור אקספרס מספקת שירותי משלוח VIP מקצועיים. ברשותנו צי רכבי VIP חדיש, הערוך לבצע כל משלוח במהירות שיא, בדייקנות ובבטיחות. משלוחי VIP הם גולת הכותרת של שירותי החברה, והם לוקחים את השירות שלנו צעד משמעותי קדימה.

ליאור אקספרס – הבחירה הנכונה עבור החבילה שלך

בין אם אתה בעל עסק יצרני הנזקק לשירותי משלוחים בארץ עבור מוצריך, בעל משרד רואי חשבון הזקוק לשליחויות של מסמכים שונים, או אדם פרטי המעוניין לשלוח חבילה במהירות – חברת המשלוחים ליאור אקספרס היא המענה המושלם לצרכיך.

אנו נדאג להעביר את המשלוח לאדם הנכון, במקום הנכון ובזמן הנכון. חברה או עסק הנעזרים בשירותי המשלוח של ליאור אקספרס זוכים לשם טוב בקרב לקוחותיהם ולמוניטין של חברה העומדת בהתחייבויותיה. יחס אדיב, שירות מקצועי ועמידה בזמנים הם המומחיות שלנו, בהיותם הערכים המובילים את החברה.

הם גם יוצרים את ההבדל בין חברת שליחויות ממוצעת, אחת מאינספור חברות משלוחים בשוק, לבין ליאור אקספרס. צי רכבי ה-VIP החדש שבו הצטיידנו על מנת להיטיב את השירות, הצוות המיומן והמסור וכן המחויבות העמוקה של ההנהלה ושל העובדים לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר – כל אלה אינם מותירים מקום לספק כי .ליאור אקספרס היא הבחירה הנכונה למשלוחים בארץ עבור העסק שלך

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-5614883
  Email: Karoltd@013net.net
  כתובת לשליחת דואר : החשמונאים 88, תל אביב

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-5614883

  
שינוי גודל גופנים
ניגודיות