משלוח דחוף

הכל דינאמי היום. הכל קורה מהר והזמן הכי טוב להשלמת הפעולה היה למעשה כבר אתמול. כמו שכשאנחנו מזמינים משלוח של אוכל אנחנו מצפים שהוא יגיע מהר או שנתקשר להתלונן, כך החברה המודרנית מאבדת אט-אט מסבלנותה ובפרט החברה הישראלית הלחוצה.
יש צורך מתמיד בסיפוק מידי של שלל צרכים ורצונות של אנשים ולקוחות. זה נכון עשרות מונים לכמות גדולה מאוד של בתי עסק שנמדדים בזכוכית מגדלת על ידי הלקוחות שלהם, ולרוב טעות אחת מספיקה על מנת לחרוץ את גורלם לתמיד. לאבד לקוח בגלל משלוח שלא ענה על הדרישות הוא עניין מצער ואנחנו ב-"ליאור אקספרס" לא מוכנים שזה יקרה בשום מצב.
אם אתם זקוקים למשלוחים מהיום להיום, למשלוח אקספרס ולשירות משלוחים מהיר כמהירות האור – אנחנו המענה הטוב ביותר שניתן למצוא.

באילו מקרים יכול להיווצר צורך במשלוח דחוף?

- העברה של מסמכים בין עסק לעסק או בין עסק ללקוח.

- העברה של חבילות ומוצרים שונים באופן דחוף או באופן בלתי צפוי.

- העברה של דבר-מה מסווג, חסוי או סודי, שלא יכול להתעכב ולהתמהמה בדרך.

- כשקיימת התחייבות להשלמת עסקה, כמו למשל עסקת רכישה באינטרנט, תוך 24 שעות או פחות.

משלוח אקספרס – כשמשהו דחוף והזמן דוחק

השירות שאנחנו מספקים בא למעשה לתווך בין עסק מסוים לבין הלקוח שלו או בין שני עסקים. במרווח הזה אנחנו פועלים. צד אחד שרוצה שהמוצר שלו יגיע ליעדו בשלום, באופן המהיר ביותר ותוך מתן מענה מלא לדרישות הלקוח, שהוא הצד השני.
אין כאן מקום לטעויות כי טעויות עולות בזמן, וזמן זה הרי כסף. בדיוק לשם כך חשוב למצוא חברת שליחויות אמינה, זריזה ובטוחה, שמאמינה בשירות לקוחות ויודעת להחזיר ללקוח על האמון שלו. הקהל הישראלי דורשני מאוד, מצפה לקבל את כל מה שהוא רוצה כאן ועכשיו.
הוא לא סלחני במיוחד ולא יהסס להחליף את העסק בעסק מתחרה, אם הוא לא ענה על מאה אחוז מדרישותיו. כשצריך להעביר מוצר או מסמכים מעסק לעסק או בין עסק ללקוח, בזמן נקוב וזהו צו השעה, אין אפשרות להתמהמה או להתעכב וכל דקה קובעת.

בשביל לספק מענה מהיר ללקוח, הכל מתחיל בעיבוד מהיר של ההזמנה ומסירתה לשליח מיומן, שמבין את גודל האחריות המונחת על כתפיו. מיומנות השליח ומחויבותו למשלוח אקספרס ומתן שירות משלוחים מהיר הן חשובות במיוחד ובלעדיהן לא ניתן לבצע את המשלוח בזמן.
על החברה לבחור את השליחים הנכונים ולהכשיר אותם תוך כדי הטמעת ערכים חשובים של זמינות, מיומנות וזריזות.

שירותים למשלוחים דחופים - למי נועד השירות?

לא רק חברות ועסקים צריכים משלוחים מהירים, גם אנשים פרטיים מן השורה. מצבי חירום, מצבים דוחקים וצרכים בלתי צפויים להעביר מידע, חפץ או מוצר מהיום להיום יכולים לקרות לכולם. גם במקרה הזה יש לשמור על סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים.

ליאור אקספרס - חברה מקצועית למשלוחים דחופים מכל סוג

ביצוע שליחויות אקספרס, ביצוע משלוחים מהיום להיום או שליחויות מהיום למחר הן שירותים הדורשים מקצועיות רבה וכדאי שתבחרו את החברה הנכונה. אנחנו ב-"ליאור אקספרס" יודעים לטפל במשלוח שלכם באופן הטוב והזריז ביותר, הן מבחינת לוגיסטיקה והן מבחינת אמינות ומשלוח.

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-5614883
  Email: Karoltd@013net.net
  כתובת לשליחת דואר : החשמונאים 88, תל אביב

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-5614883