מסירה אישית

אז איך עבדו שליחויות בארץ בעבר? כמעט אך ורק עם דואר ישראל. אם הייתם רוצים לשלוח דבר מה בין אם זהו חפץ מסוים ובין אם זהו מסמך מסוים בתוך מעטפה, הייתם צריכים להיעזר בשירותיו של דואר ישראל. בדואר ישראל מעטפות מגיעות לתיבת הדואר וחבילות מגיעות לסניף הקרוב למקבל החבילה מה שעלול להיות לעיתים בעייתי... אי סדר בסניף הדואר או רישום לא נכון, תיבת דואר שנפרצה או מכתב שנפל ומצא את עצמו בידיים של מישהו אחר או בפח, כל אלו עלולים לגרום לכך שדבר המשלוח לא יגיע ליעדו או שהוא יגיע באיחור רב מה שיכול לגרור נזקים כלכליים הן למקבל והן לשולח. בדיוק בשביל זה יש שירות מסירה אישית של חברת "ליאור – שליחויות אקספרס בע"מ", שירות שיחסוך מכם כאב ראש ובעיקר, ייתן לכם שקט נפשי עם הידיעה שהמשלוח הגיע ליעדו.

מהו שירות מסירה אישית?

שירות מסירה אישית הוא שירות משלוח עד דלת הלקוח. זה אומר שאם אתם צריכים להעביר מסמך כלשהוא ולא רוצים שהוא יעבור בין ידיים, הן בגלל החשיבות שלו והן בגלל הסודיות שלו שירות כזה יחסוך לכם את זה. שירות מסירה אישית יכול להיות שירות שליחויות מהיום להיום מה שאומר שתעבירו את המסמך או החבילה לשליח ותוך זמן קצר היא תהיה בידיים הרצויות. שירות כזה הוא גם חלק משירות שליחויות משפטיות.

מסירה אישית

מדוע שירות מסירה אישית לשליחויות משפטיות כל כך חשוב?

מסמכים משפטיים שמועברים ממקום למקום הם בדרך כלל מסמכים בעלי חשיבות עליונה, מסמכים שאם הם יאבדו בדרך או שלא יגיעו לידיים הנכונות יכולים לגרום לנזקים משמעותיים. שליחויות משפטיות יכולות להיות שליחויות לבתי משפט או מבתי משפט מה שאומר צילום תיקים, הוצאת צווים שונים, פתיחה של תיקים או בקשות שונות. הן יכולות להיות בענייני רישום חברות, הקצאת מניות, מינויים שונים, רישום הערת אזהרה ורבות אחרות. במקרים כאלו ורבים אחרים המהירות היא בעלת חשיבות עליונה ועוד יותר חשוב, שאת השליחות יבצע שליח אמין שמכיר את המוסדות הללו ויודע איך להגיע לאן שצריך וכמובן, יעביר את המסמכים לידיים הנכונות.

כיצד לבחור חברת שליחויות למסירה אישית?

שני דברים חשובים בבואכם לאתר חברת שליחויות שתבצע עבורכם מסירה אישית. היא צריכה להיות קודם כל חברה עם ניסיון, ניסיון כללי בשליחויות וניסיון ספציפי מול רשויות ומשרדים שונים והיא צריכה לעמוד בלוח הזמנים. היא צריכה להיות עם אמינות גבוהה ועם שקיפות לגבי השירותים שלה ואם יש לכם המלצות על חברה כזו מה טוב. חברת "ליאור – שליחויות אקספרס בע"מ" נהנית זה שנים רבות מלקוחות רבים מרוצים, לקוחות שממליצים על החברה לאחרים שגם הם מצטרפים למשפחת "ליאור – שליחויות אקספרס בע"מ". אם אתם מחפשים חברת שליחויות לכל מטרה, חברת "ליאור – שליחויות אקספרס בע"מ" היא החברה אותה אתם מחפשים.

איך שירות מסירות אישיות יספק לכם ראש שקט?

"ליאור – שליחויות אקספרס בע"מ" מציעה לכם קודם כל להיות בראש שקט, לעשות את העבודה שלכם בלי להיות מוטרדים לגבי המסמך או החפץ ששלחתם. לחברה יש רזומה עשיר עם כל סוגי הלקוחות והיא תשמח לספק גם לכם שירות אישי ואדיב.

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-5614883
  Email: Karoltd@013net.net
  כתובת לשליחת דואר : החשמונאים 88, תל אביב

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-5614883