שליחויות לעורכי דין - שליחויות משפטיות

שליחויות לעורכי דין

זקוקים לשליחויות משפטיות? לחצו עכשיו וצרו איתנו קשר

כחלק מעבודתם היום יומית והשוטפת של משרדי עורכי דין, הם נדרשים להעביר ליעדים שונים כמות בלתי מבוטלת של ניירת משפטית המכילה חומרים סודיים, בתוך חבילות ומעטפות. ההעברה צריכה להתבצע באופן מתוזמן, מאובטח ומדויק – מה שמכניס אותנו לשדה המשחק של שליחויות משפטיות, הידועות גם בתור שליחויות לעורכי דין.

שירותים לעורכי דין

פתרונות לעורכי דין

מה מיוחד בשירותי שליחויות לעורכי דין?

מעצם הגדרתן, שליחויות לעורכי דין הן כאלו ששירותי דואר סטנדרטיים אינם מספיקים לביצוען מבחינת הדיוק והביטחון שהמשלוח יגיע ליעדו.

הסיבה היא שמדובר למעשה במסירות משפטיות שחשוב להעביר באופן אישי לביתו ולידיו של הנמען ללא מרווח טעות ולעיתים בתוך פרק זמן מהיר.

ניתן לחלק את השליחויות המשפטיות לעורכי דין למספר סוגים, על פי הצרכים הייחודים של הענף, ביניהם:

· מסירה משפטית – בהתאם לדרישות החוק, מסירה משפטית מחויבת להגיע לכתובתו של הנמען שלוש פעמים.

· העברת מסמכים לבית המשפט – לרבות הגשת חומר משפטי, פתיחת תיקים, רישום חברות ומשכונות, החתמת מסמכים וטפסים בהוצאה לפועל ואיתור חייבים.

· שירותי משלוחים מידיים – שירותים המבוצעים מהיום להיום באופן בלתי מתוכנן ולעתים אף בלתי צפוי, תוך עמידה בלוחות זמנים קשיחים ומחייבים לביצוע המסירה.

כיצד לבחור חברה עבור שליחויות משפטיות?

לצורך ביצוע המשלוח המוצלח נדרשים שירותיה של חברת שליחויות משפטיות מקצועית ואמינה, המנוסה בתחומה ומספקת שירותים בזמינות גבוהה רצוי מהיום להיום – בפריסה ארצית רחבה.

לכן חשוב לבחון את מאפייני כלי הרכב של החברה המבצעת את המשלוח וגם את כוח האדם העומד לרשותה.

יש להעדיף חברות שליחויות המבינות את צורכי משרד עורכי הדין ויכולות לספק לו מענה מקיף, תוך הקפדה מלאה על לוחות הזמנים ועל מילוי צורכי המשלוח.

חשוב להתרשם מהאמינות של החברה ומרמת המקצועיות שהיא משדרת, מכיוון שמשלוח שמבוצע בצורה שגויה עלול לשבש את ההתנהלות של משרדי עורכי הדין או אפילו של מערכת המשפט כולה בצורה דרסטית.

פתרונות מתקדמים למשרדי עורכי דין

חברת "ליאור שליחויות אקספרס" מתמחה בין השאר בשליחויות למשרדי עורכי דין. החברה מספקת פתרונות מתקדמים ומותאמים אישית לצורכי עורכי הדין והלקוחות שלהם. חשוב להדגיש כי שירות שליחויות לעורכי דין אינו דבר של מה בכך, והשירות כולל מענה מקצועי, יעיל ומהיר לדרישות הלקוח.

החברה מציעה צוות עובדים ושליחים מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום. לרשות השליחים צי רכבים וקטנועים מגוון וחדיש, והחברה מצוידת במערך תפעולי ממוחשב וחדשני על מנת לספק מענה מקצועי, אפקטיבי ורלוונטי לדרישות עורכי הדין.

שליחויות משפטיות מיידיות

מהם סוגי המשלוחים הדרושים עבור משרדי עורכי דין?

עורכי דין זקוקים לשליחויות רבות על מנת להעביר מסמכים משפטיים ללקוח, לרשויות שונות, למשרדי עורכי דין אחרים, לבתי משפט ועוד. חברת "ליאור שליחויות אקספרס", המתמחה בשירות משלוחים לעורכי דין, מציעה מעטפת שירותים רחבה ויעילה הכוללת בין השאר את הפתרונות ואת שירותי העזר הבאים:

· פתיחת תיק משפטי בבתי המשפט הפזורים ברחבי הארץ

· איסוף מסמכים, מסירתם והחתמתם בלשכת רישום מקרקעין (טאבו)

· איסוף מסמכים, מסירתם והחתמתם ברשם החברות

· איסוף מסמכים, מסירתם והחתמתם אצל כונס הנכסים, האפוטרופוס הכללי, רשויות המס, הוצאה לפועל ועוד

· איסוף מסמכים ומסירתם במשטרת ישראל

· איסוף מסמכים, מסירתם והחתמתם במשרדי הממשלה וברשויות מקומיות

· איסוף מסמכים ומסירתם במשרדי עורכי דין בפריסה ארצית רחבה

· שליחויות אקספרס מהיום להיום או מהיום למחר.

בנוסף, חשוב לציין כי השליחים המיומנים של החברה חתומים על אמנת שירות ומחויבים לשמור על סודיות, להקפיד על מסירת מסמכים בהתאם לקבוע בחוק, להחתים את בעלי התפקידים הרלוונטיים במשרדים שונים על מסמכים משפטיים בהתאם להנחיות עורכי הדין, לדאוג למסירה אישית של כל מסמך ולהעניק שירות ברמה גבוהה כדי לייצג כראוי את הלקוח ומי מטעמו.

שליח מבצע שליחות משפטית

החבילות אינן עוברות ידיים רבות, השליח אחראי על איסוף החבילה ועל העברתה ליעד בזמן הקצר ביותר ובהתאם לדחיפות הנושא וההסכם החתום עם משרד עורכי הדין.

ראוי לציין כי משרדי עורכי דין רבים בכל אזור המרכז ובאזורים נוספים בארץ בוחרים לעבוד עם חברת "ליאור שליחויות אקספרס" בזכות השירות המקצועי והאמין, העמידה בלוחות הזמנים, אדיבות השליחים, המחיר האטרקטיבי ואיכות הביצוע.

כחברה מובילה בתחום השליחויות לעורכי דין אנו מציעים שירותי אקספרס מהיום להיום במחיר אטרקטיבי, ותוך התחייבות לביצוע המשימה בזמן הקצר ביותר ולשביעות רצונו של הלקוח.

אנו מקפידים על סטנדרטים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, מחויבים לשירות מקצועי ויעיל, לשקיפות מלאה ולמחירים משתלמים. כל אלה ועוד הופכים אותנו לחברה המובילה בתחום השליחויות לעורכי דין בכל הארץ , ואנו גאים בקהל הלקוחות שלנו ההולך ומתרחב מדי יום.

שליחויות משפטיות לעורכי דין - מה כוללת מעטפת זו?

עבודתו השוטפת של עורך הדין כוללת קבלת ומסירת מסמכים שונים למגוון יעדים, בין אם מדובר בבתי המשפט, בתובעים ונתבעים, לשכות מקרקעין, רשם הירושות, משטרה, לשכות ממשלתיות וכיוצא בזאת. לשם כך קיימים שירותי שליחות משפטים שחייבים להתבצע ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. חשוב להבין כי לא כל חברות השילוח מסוגלות להציע שליחויות משפטיות ברמה כזו, ולספק מעטפת מלאה לצרכיהם של משרדי עורכי דין. בשורות הבאות נראה מה כוללת מעטפת כזו.

הרבה יותר ממשלוח

מטבע הדברים, שליחות משפטית כרוכה בהיבטים מחמירים יותר מאשר דואר סטנדרטי, וזאת עקב לוחות הזמנים, הדיוק במסירה והסודיות המתבקשת. כך לדוגמא, לעיתים נדרשות שליחויות משפטיות מיידיות אשר בהן המסמך או החבילה חייבים להגיע אל היעד עוד באותו היום, גם אם מדובר במשלוח בלתי מתוכנן ומפתיע. כמו כן, ישנן מסירות משפטיות אשר על פי חוק חייבות להגיע לכתובתו של הנמען 3 פעמים, וישנם מסמכים מסוגים שונים שצריך להגיש לבית המשפט כגון הגשת חומרים משפטיים, פתיחת תיקים וכדומה.

על כן, חברה המתמחה בביצוע שליחויות משפטיות אמורה לספק מענה כולל לצרכים אלו, על הצד הבטוח, המדויק והמקצועי ביותר. החברה גם תציע מעטפת של שירותי עזר המספקים פתרונות שוטפים למשרד עורכי הדין. כך לדוגמא, החברה תאסוף מסמכים, תמסור ותבצע החתמות עליהם אצל רשם החברות, רשויות המס, ההוצאה לפועל, כונס הנכסים, לשכת רישום מקרקעין, האפוטרופוס הכללי, רשויות מקומיות, משרדי ממשלה, משרדי עורכי דין אחרים, המשטרה וכיוצא בזאת. את המשלוחים תבצע החברה במהירות רבה ובהתאם לצרכי ודרישות הלקוח, כגון שליחות משפטית המבוצעות מהיום להיום או מהיום למחר.

השליחים עצמם יהיו רציניים, יסודיים ואדיבים ויהיו חתומים על אמנת שירות המחייבת אותם גם לשמירת סודיות. הם יבינו היטב את משמעות השילוח הנדרש מהם מבחינת חשיבותו והצורך לבצעו בצורה מושלמת, עם מסירה של מסמכים בהתאם להנחיות החוק. כמו כן, השליחים ידאגו כי המסמכים יימסרו באופן אישי לנמען, יבינו את מי צריך להחתים במשרדים השונים לפי הנחיות הלקוח, וכמובן גם יהיו מודעים לכך שהתנהגותם והתנהלותם מייצגות על שמו הטוב של משרד עורכי הדין.

נשמח להעניק שירות גם למשרד שלכם ולסייע לכם לקבל ולהעביר מסמכים, מעטפות וחבילות בתוך פרק זמן קצר וללא כאבי ראש וסיבוכים מיותרים.

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-5614883
  Email: Karoltd@013net.net
  כתובת לשליחת דואר : החשמונאים 88, תל אביב

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-5614883