שליחויות לרואי חשבון

ענף השליחויות בישראל התפתח וצבר תאוצה, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של שליחויות למטרות שונות. גם בעלי עסקים או חברות גדולות אשר זקוקות לשירותי שילוח כאלו ואחרים צריכות להישען על חברת שליחויות שתבצע עבורן את העבודה ותביא את המשלוח בזמן ותגיע ליעד הנכון ללא עיכובים מיותרים.

שירותי משלוח – מה כבר יכול להיות ההבדל הגדול?

קצב החיים הוא כזה שאם עוצרים אז נשארים מאחור או במקרה הטוב נשארים באותו מקום, חברות שליחויות לא יכולות להישאר מאחור והן צריכות לנהל ולתפקד באופן כזה שהמוצר שיש בידיהם יגיע למי שהוא צריך, ידוע כי רואי חשבון עובדים בקצב מהיר מאד, ממש כמו חברות השליחויות, וכדי שהעבודה תתנהל בצורה שוטפת צריך משרד רואה החשבון למצוא חברת שליחויות שתדבר איתו בגובה העיניים ובסופו של יום תבצע את עבודות השילוח באופן יעיל, מהיר ומקצועי. בקיצור – שליחויות לרואי חשבון צריכות להתבצע על הצד הטוב ביותר.

אין זה סוד כי חברות רואה חשבון ,הייטק ובכלל תחום הטכנולוגיה אלו תחומים עם המון השגיות ותחרות גדולה וכדי שלקוחות יישארו בחברה בין אם זה ראיית חשבון, הייטק או פיתוח תוכנה חשוב לספק להם את המוצר, השירות בזמן. זה כמו כדור שלג כל עיכוב במשלוח יכול ליצור עיכוב בביצוע העבודה ותנחשו מה? בדיוק הלקוחות לא יחזרו. לכן בחירה נכונה של חברת שליחויות היא לא דבר של מה בכך.

שליחויות לרואי חשבון מה לגבי תודעת שירות ?

הדבר העיקרי והחשוב ביותר בחברת שליחויות, ובפרט שליחויות לרואי חשבון, זה תודעת השירות שואלים מה הקשר? ובכן כאשר שליח יודע מה עליו לעשות, ויחד עם זאת הוא מספק את השירות בצורה המקצועית, אם יש שאלה, תקלה , או כל דבר שהלקוח נקלע אליו בנושא השליחויות הוא יידע כיצד לעזור. תודעת שירות היא חלק בלתי נפרד מביצוע עבודה מקצועית.

כבר אמרנו ששליחויות לרואה חשבון צריכות להתבצע בקצב מהיר, וזמין ולכן כל זה צריך לבוא לידי ביטוי במציאות.

הבסיס הנכון לשירות יעיל זה היכולת לשרת את הלקוח בצורה המקצועית והטובה ביותר.

על זה מושתת חברת "ליאור שליחויות" . הכל במטרה לספק ללקוח שירותי שילוח מקצועיים, מהירים וברמה גבוהה. כל המערך הלוגיסטי (ויש כזה) נעשה בצורה מסודרת וממוקדת כך שכל שליח יודע בדיוק לאן הוא צריך להגיע ולמי למסור את החבילה שברשותו.

סוגי השליחויות בחברת ליאור שליחויות הם : שליחויות מהיום להיום, שליחויות למוצרים מסווגים, שליחויות לרואה חשבון וחברות הייטק, שליחויות למוצרים גדולים.

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-5614883
  Email: Karoltd@013net.net
  כתובת לשליחת דואר : החשמונאים 88, תל אביב

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-5614883