שליחויות לעסקים

שליחויות לעסקים

בימינו, עסקים רבים נזקקים לשירותי שליחויות שונים, חלקם על בסיס יומיומי וקבוע, חלקם מעת לעת. לכל עסק, חברה, או מפעל, צרכים אחרים מבחינת שליחויות ומשלוחים, וחברת השליחויות ליאור אקספרס מוכנה ומזומנה לספק עבור כל עסק את השליחות המתאימה עבורו.

שירות מהיר וזמין הוא הכרחי היום על מנת לעמוד בתחרות הגבוהה בשוק, ולכן עולה וגובר הצורך בשירותיהן של חברות שליחויות מקצועיות ואמינות.

אילו עסקים זקוקים לשירותי שליחויות?

כאמור, לכל עסק צרכים ייחודיים משלו; עסקים המנהלים חנות מקוונת צריכים חברת שליחויות שתעביר את המוצרים הנרכשים לבית הלקוחות בפרישה ארצית רחבה. במקרים אלו חשוב להקפיד על זמן האספקה, על הגעה לכל יעד בארץ, ועל טיפול נכון בחבילה, בכדי לשמור על המוצר.

משרדי עריכת דין וראיית חשבון נדרשים פעמים רבות להעביר מסמכים במהירות האפשרית לבית המשפט, לרשויות, או ללקוחות - במקרים אלו דרוש משלוח מהיר, זמין, ודיסקרטי. בנוסף, חברות העוסקות בנושאי ביטחון, מודיעין, חקירות, וכיוצא בזה, זקוקות לשליח דיסקרטי שיבטיח כי החומר המסווג יגיע ליעדו מבלי שעיין זרה תשזוף אותו.

מהם סוגי השליחויות עבור עסקים?

חברת ליאור אקספרס מספקת מגוון רחב של שליחויות, החל בהעברת מסמכים מסווגים עבור משרדי עריכת דין וראיית חשבון, וכלה במשלוחים מהירים מהיום להיום או מהיום למחר. החברה מספקת שירותים עבור משלוחים בגדלים שונים, כולל חבילות גדולות.

צוות ליאור אקספרס מנוסה ומקצועי, והמערך הלוגיסטי של החברה מאפשר טיפול מתאים עבור כל חבילה וכל שליחות. בנוסף, צוות הנהגים שלנו מכיר את הארץ לפני ולפנים, ולכן אנו נדע להביא כל חבילה לכל יעד, בין אם הוא בצפון הירוק, או בדרום החם, בעיר גדולה, או בכפר קטן.

משלוחים בגדים שונים לעסקים

מהי החשיבות של שליחות מהירה עבור העסק?

זמן הוא כסף, וחבילה שנמסרת ללקוח בזמן פירושה עוד לקוח מרוצה שישוב לרכוש אצלכם מוצרים נוספים. בנוסף לכך, לעתים המהירות היא בעלת חשיבות קריטית, וגורלם של רבים תלויים בהעברת מסמך סודי וחשוב ליעדו בזמן. בליאור אקספרס אנו מקפידים להתאים עבור כל לקוח את השליחות המתאימה ביותר, כך שהחבילה תגיע ליעד במועד המבוקש.

מדוע חשוב לעבוד עם חברת שליחויות אמינה?

חברת השליחויות שלכם חייבת להיות אמינה מכמה טעמים: ראשית, עליכם לדעת שהמוצר יגיע ליעדו ללא פגע, ובזמן שסוכם. חברת שליחויות שלא עומדת במסגרת הזמן שנקבעה היא לא אמינה, ולא ניתן להסתמך על שירותיה.

שנית, עליכם להיות משוכנעים שאנשי הצוות בחברת השליחויות לא יפגעו בפרטיותכם, ולא יפעלו בשום דרך על מנת לחשוף מידע סודי, פרטי, משפטי, או עסקי. לחברת ליאור אקספרס ניסיון של מעל לעשרים שנה, ומאגר מכובד של לקוחות מרוצים, שיעידו על אמינות ומקצועיות החברה.

חברת ליאור אקספרס מתמחה בשליחויות לעסקים

חברת השליחויות ליאור אקספרס מצטיינת באמינות ובמקצועיות, שבזכותן לקוחותינו יכולים להיות בטוחים ונינוחים, ביודעם שהחבילות שהם שולחים דרכנו יימסרו בשלמות ובזמן הנכון ליעדם. השירות קל ונוח, אינכם צריכים לבוא למשרדי ליאור אקספרס עם החבילה שלכם – אנו כבר נגיע אליכם.
אנו רואים בכל לקוח כלקוח VIP, מעניקים לכל אחד מלקוחותינו את שירות השליחים הטוב ביותר.

את הניסיון הרב ואת התובנות שצברנו במשך עשרים שנות עבודה בתחום אנו מעמידים בשמחה לרשות לקוחותינו, על מנת שנוכל להעניק לכל אחד ואחת את השירות הטוב ביותר. לפרטים נוספים התקשרו 1-700-55-60-30 ואנו נשמח לענות על כל שאלותיכם.

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-5614883
  Email: Karoltd@013net.net
  כתובת לשליחת דואר : החשמונאים 88, תל אביב

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-5614883