שליחויות לחג פורים

שליחויות לעסקים

שירות שליחויות הוא שירות בו נעזרים רבים והוא מבוקש כמעט בכל אירוע או חג. רוב השליחויות שמועברות באמצעות חברת שליחויות, יהיו מתנות, פרחים או מוצרים שנרכוש באתרים השונים, שליחויות של מזון, שליחויות מטעם העבודה, מסמכים שנאלץ להעביר לבית משפט, שליחויות בירוקרטיות ועוד מגוון של סיבות ותרחישים שבהם ניעזר בשליחות.

ברוב המקרים משלוחים יכולים לגרום להרבה אושר, הם מפתיעים ותמיד מעלים בנו סקרנות, החבילה שנקבל ביד או הפרחים, משלוח המנות, כל אלה תמיד יעוררו בנו חיוך ואהבה.

חג המשלוחים תמיד יגיע בחג פורים בו כולם ישלחו משלוחי מנות אחד לשני. האם יצא לכם לחשוב על אותם שליחים שעושים את המשלוחים הללו, האנשים שעומדים מאחורי הפרחים, החבילה? המכתב או המוצר שרכשתם?

מדובר באנשים שעובדים בחברה פרטית ואחראית שדואגת שהכל יגיע אליכם כראוי, שמור ושלם ואפילו עם חיוך וסימפטיה, ועל כך נפרט במאמר לפניכם.

פתרון יעיל לכל אחד

שירות שליחים הוא מקצוע מגוון שיש לו היום הרבה היצע וביקוש. בתי עסק רבים בימינו מסתייעים בשירותי שליחויות מה שמביא בעקבות צורך זה להיצע רחב של פתרונות משלוח עבור כל אחד, חברה, ארגון או עסק.

כדי לתת מענה יעיל ואפקטיבי, יהיה צורך בכמות של שליחים ורכבים נוחים או קטנועים שיכילו בתוכם תאים שמקררים את המשלוח במידת הצורך, וכל מענה אחר שמתאים לביצוע יעיל ואיכותי לכל סוג של משלוח.

כל סוגי המשלוחים בארץ צריכים לעמוד מן הסתם בלו"ז בהתאם לדרישתו של הלקוח, יש משמעות מהותית ללוח זמנים, כגון משלוחים מהיום למחר או משלוח שיגיע עוד באותו היום.

שירות משלוחים לחג

ברור אם כן שבחגים יש עומס גדול יותר מכל יום אחר. שירות משלוחים בחגים ובזמן מועדים יעבוד שעות נוספות ותוכלו לזהות שליחים בתל אביב, חיפה וירושלים מתרוצצים בכל פינה.

החג הוא הזדמנות נפלאה לשלוח פרחים, להפיץ מתנות בקרב העובדים, לחלק אריזות שי לכל מי שאנחנו אוהבים, משפחה, מכרים, לאנשים בחברה או בעסק, וגם חנויות רבות מציעות מבצעים אטרקטיביים בתקופת החגים לכל אחד שיוכלו להגיע אליכם באמצעות שליח.

אי לכך, שליחויות בחג תמיד ידרשו חברה שיש לה מערך שליחים מאוד מנוסה ועם כמות נכבדה של שליחים, חברה מיומנת שתציע לכל אחד שירות מכל סוג שיבחר, משלוח רגיל, שירות שהוא דחוף או שירות אקספרס.

תמיד מומלץ לבחור חברת שליחויות שמעניקה שירותים בפריסה ארצית ושמחזיקה מעקב מקצועי אחר כל שליחות שיוצאת מתוכה ומוודאת תמיד שאכן המשלוח הגיע ליעדו. חשוב לבדוק לפני כל בחירה של חברת שליחויות כי היא אכן עומדת בכל התנאים הללו, כי בסופו של דבר, בכל חברה שתבחרו אתם תתקשרו אליה לתקופה ארוכה כי תהיו מרוצים משירותיה.

שליחויות לעסקים

פורים חג המשלוחים

חג פורים הוא למעשה חג המשלוחים! משלוחי המנות בימנו מכילים בתוכן מגוון של דברים ולא רק ממתקים ואוזני המן.

משלוח מנות הפך למנהג קבוע בחג פורים ואנשים רבים רוצים לשמח את יקיריהם באמצעותו. משלוח מנות שמגיע עם שליח תמיד יגיע ליעד בזמן שתרצו, עטוף ושמור כאילו בשנייה זו יצא מהחנות, השליח יגיש אותו ליעד כאילו אתם מגישים אותו בידכם ואת החיוך של מי שמקבל, אותו תוכלו רק לדמיין.

רוצים שגם המשלוח מנות שלכם יגיע במהרה ליעדו? כל שאתם צריכים זה להרים טלפון ליאור אקספרס – חברת שליחויות פרטית, ואנחנו כבר נדאג שכל היקרים שלכם יקבלו את משלוחי המנות המכובדים!

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-5614883
  Email: Karoltd@013net.net
  כתובת לשליחת דואר : החשמונאים 88, תל אביב

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-5614883