משלוחים עד הבית

אתם מנהלים עסק או משרד כלשהו ואין לכם זמן להתעסק עם שליחויות? מחפשים שירות שליחויות שיבצע עבורכם באופן קבוע את שירות המשלוחים?

אתה כאדם פרטי צריך למסור חבילה חשובה, מתנה, מסמך או מעטפה ואין לך זמן לצאת מהבית לצורך כך? בדיוק לשם כך אנחנו כאן. חברת ליאור אקספרס מציעה - שירות משלוחים, שליחויות מכל מקום ולכל מקום. משלוחים בארץ לכל המעוניין. למגזר העסקי וגם למגזר הפרטי. רק עם ליאור אקספרס – אתם יכולים להיות רגועים כי הכול יגיע אל היעד בשלום ומה שהכי חשוב – בשלמות!

כמעט כל אחד עשוי להזדקק לשירות משלוחים. זה יכול להיות אדם פרטי שמעוניין למסור חבילה או מתנה, זה יכול להיות משרד או עסק שזקוק לחברת שליחויות שתבצע עבורה את שירותי השליחויות וזה גם יכול להיות משרד ממשלתי או אפילו משפטי אשר זקוק לחברה אשר תיטול על עצמה את השירות האחראי של מסירת דיוור ללקוחות.

שליחויות מהיום להיום

אז האמת לא תמיד אנחנו כל כך לחוצים בזמן ולא ממש משנה לנו אם החבילה שלנו תגיע היום, מחר או מחרתיים. אך ברור שכולנו מעדיפים שהחבילה שלנו לא תתגלגל בדרכים או לא תשכב איפשהו במחסן זנוח... בדיוק לכן, כדאי מאוד להעדיף את השירות של שליחויות מהיום להיום. חברה שמציעה שירות כזה זוהי חברה שאליה ממש כדאי לפנות. היא חברה שכבר בדרך כלל מיומנת בשירות מהיר במיוחד.

כי חברות רבות כמו משרדי ממשלה שונים וכמובן בתי משפט ועורכי דין – זקוקים לעיתים תכופות בשירות מהיר מן הסוג הזה ובדרך כלל הם נעזרים בחברות המקצועיות מן הסוג הזה הצוברות ניסיון ומיומנות.

משלוחים עד הבית

שליחויות לכל אחד ולכל מטרה

שכחתם את המפתחות בעבודה ואתם עומדים מול דלת נעולה? השארתם את מכשיר הטלפון הסלולארי שלכם במכון הכושר? אתם לא חייבים לצאת לשם כך לדרך. יש מי שיקפיץ לכם כל דבר מכל מקום ולכל מקום. למה לכם להסתבך עם פקקים בדרך, עם נסיעה שהיא לעיתים מייגעת אם יש מי שמוכן להקפיץ לכם כל דבר מכל מקום ולכל מקום?

ליאור אקספרס – השליח הנכון למקום הנכון

ליאור אקספרס מציע שירות מהיר ואמין של צוות מקצועי. צוות שמכיר היטב כל פינה בארץ, מאתר כל כתובת ומוסר כל חבילה, מכתב, מסמך או מתנה – לידיים הנכונות.

צוות השליחים מצויד בכל מה שצריך כדי להגיע לכל מקום בקלות, במהירות ובלי לאבד זמן מיותר.

מתאים לאנשים פרטיים, לבעלי עסק, לעורכי דין ובעצם לכל מי שזקוק לשירות של משלוחים.

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-9109080
  Email: office@liorexpress.com
  כתובת לשליחת דואר : ת"ד מספר 1810 מיקוד 5211702 רמת גן.

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-9109080

  
שינוי גודל גופנים
ניגודיות