משלוחים עד הבית

אתם מנהלים עסק או משרד כלשהו ואין לכם זמן להתעסק עם שליחויות? מחפשים שירות שליחויות שיבצע עבורכם באופן קבוע את שירות המשלוחים?

אתה כאדם פרטי צריך למסור חבילה חשובה, מתנה, מסמך או מעטפה ואין לך זמן לצאת מהבית לצורך כך? בדיוק לשם כך אנחנו כאן. חברת ליאור אקספרס מציעה - שירות משלוחים, שליחויות מכל מקום ולכל מקום. משלוחים בארץ לכל המעוניין. למגזר העסקי וגם למגזר הפרטי. רק עם ליאור אקספרס – אתם יכולים להיות רגועים כי הכול יגיע אל היעד בשלום ומה שהכי חשוב – בשלמות!

כמעט כל אחד עשוי להזדקק לשירות משלוחים. זה יכול להיות אדם פרטי שמעוניין למסור חבילה או מתנה, זה יכול להיות משרד או עסק שזקוק לחברת שליחויות שתבצע עבורה את שירותי השליחויות וזה גם יכול להיות משרד ממשלתי או אפילו משפטי אשר זקוק לחברה אשר תיטול על עצמה את השירות האחראי של מסירת דיוור ללקוחות.

מדוע עדיף שירות שליחויות מהיום להיום עבור משלוח עד הבית?

אז האמת לא תמיד אנחנו כל כך לחוצים בזמן ולא ממש משנה לנו אם החבילה שלנו תגיע היום, מחר או מחרתיים. אך ברור שכולנו מעדיפים שהחבילה שלנו לא תתגלגל בדרכים או לא תשכב איפשהו במחסן זנוח... בדיוק לכן, כדאי מאוד להעדיף את השירות של שליחויות מהיום להיום. חברה שמציעה שירות כזה זוהי חברה שאליה ממש כדאי לפנות. היא חברה שכבר בדרך כלל מיומנת בשירות מהיר במיוחד.

כי חברות רבות כמו משרדי ממשלה שונים וכמובן בתי משפט ועורכי דין – זקוקים לעיתים תכופות בשירות מהיר מן הסוג הזה ובדרך כלל הם נעזרים בחברות המקצועיות מן הסוג הזה הצוברות ניסיון ומיומנות.

משלוחים עד הבית

למי מיועד שירות משלוח עד הבית?

משלוחים עד הבית מיועדים לכל אחד ואחת מאיתנו, בין אם אנו גרים בבית פרטי או בבניין קומות, באזור המרכז או בפריפריה, ובין אם מדובר בחבילה גדולה או בפריט קטן. מדובר בשירות המסופק על ידי חברות משלוחים עבור אנשים פרטיים וגורמים עסקיים, המאפשר לקבל כל פריט במהירות רבה ואפילו באותו היום.

שכחתם את המפתחות בעבודה ואתם עומדים מול דלת נעולה? השארתם את מכשיר הטלפון הסלולארי שלכם במכון הכושר? אתם לא חייבים לצאת לשם כך לדרך. יש מי שיקפיץ לכם כל דבר מכל מקום ולכל מקום. למה לכם להסתבך עם פקקים בדרך, עם נסיעה שהיא לעיתים מייגעת אם יש מי שמוכן להקפיץ לכם כל דבר מכל מקום ולכל מקום?

שירות שליחויות עד פתח הבית עם חברה מקצועית

ליאור אקספרס מציע שירות מהיר ואמין של צוות מקצועי. צוות שמכיר היטב כל פינה בארץ, מאתר כל כתובת ומוסר כל חבילה, מכתב, מסמך או מתנה – לידיים הנכונות.

צוות השליחים מצויד בכל מה שצריך כדי להגיע לכל מקום בקלות, במהירות ובלי לאבד זמן מיותר.

מה החשיבות של שילוח מהיר עד הבית?

בסוף העשור השני של המאה העשרים ואחת, קצב החיים הפך למהיר ותובעני. אנו עסוקים בענייני עבודה וקריירה, נעים בקצב הקדמה והטכנולוגיה, ויש ציפייה שהעניינים יזוזו מהר. אכן, לעיתים אין לנו זמן ואפילו לא אפשרות לחכות במשך ימים רבים עד ששירות הדואר יואיל בטובו להעביר לנו את החבילה. אנו רוצים ובצדק שהפריט שאנו שולחים בעצמנו או צריכים לקבל, יגיע עם משלוח עד הבית באופן יעיל ומהיר, בלי עיכובים מיותרים.

לעיתים קרובות מדובר בנושאים חשובים ביותר. כך לדוגמא, אם שכחנו את הטלפון הסלולרי במסעדה או שמצאו אותו על החוף הים, במקום לבזבז זמן על נסיעה וחיפוש המוצא הישר נוכל לקבל את הנייד שלנו הביתה במהירות ובבטחה. כמו כן, בתור בעלי עסקים המוכרים מוצרים בטלפון ואון ליין, אנו יודעים שהלקוחות שלנו חכמים ומודעים לאפשרויות השירות המהירות והיעילות, ולא נרצה להפסיד אותם. לכן, לא פעם נפנה אל חברה המבצעת משלוחים עד הבית ונספק ללקוחות את מיטב השירות האפשרי.

חשוב להדגיש כי מדובר במשלוחי אקספרס שמשמעותם דחיפות עליונה במשלוח, בין אם מדובר במסמך משפטי, במוצר צריכה, במפתחות לבית או לאוטו ששכחנו במקום כלשהו, או בכל פריט אחר. לא פעם המשלוחים אפילו מבוצעים מהיום להיום, למשל קריאה שיוצאת בבוקר מגיעה ליעדה עוד בצהרי היום ולפעמים גם לפני כן.

כיצד לבחור חברה עבור שירות משלוח עד הבית?

בכל מקרה ולכל צורך, כאשר אתם פונים אל חברה המספקת משלוח עד הבית, חשוב לוודא שהיא אכן מספקת שליחויות אקספרס ומהיום להיום. כמו כן, ודאו שהכתובת שממנה ואליה אתם רוצים לבצע את המשלוח כלולה באזורי השירות של החברה. ולבסוף, בחרו חברה אמינה, ותיקה ומוכרת שפועלת כבר שנים רבות בתחום.

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-5614883
  Email: Karoltd@013net.net
  כתובת לשליחת דואר : החשמונאים 88, תל אביב

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-5614883