מסירות משפטיות

שליחויות משפטיות אלו שליחויות שלעיתים גורם הזמן הוא קריטי ממש. נדרשת המסירה מהרגע להרגע. למסירה ישנה חשיבות מכרעת על תהליכים רבים ואם המסירה לא תהיה מידית – הרי שעלול להיגרם נזק רב לאנשים הנוגעים בדבר. במקרים מעין אלו, חייב בית המשפט להיעזר בשירות שליחים אשר ימסור במהירות את החומרים הנדרשים לידיים הנכונות.

מסירות משפטיות

חומרים משפטיים אלו הם חומרים רגישים מטבע הדברים. כאשר אנחנו מפקידים את החומר בידי שליח, אנחנו חייבים לוודא כי מדובר בשליח מקצועי העובד מטעם חברת שליחויות מוכרת אשר עליה אנחנו יכולים לסמוך. לא מדובר כאן במכתב ידידותי, או בהזמנה לחתונה. מדובר בחומר מסווג ולעיתים קריטי והוא חייב להגיע כמו שהוא אל היעד בשלום. על כן יש לוודא כמה וכמה דברים בטרם מוציאים את דבר הדואר מידנו ומעבירים אותו לידיו של השליח.

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים בחברת שליחויות?

אז הבנו כי לחברת השליחויות השפעה מכריעה לרמת השירות שתתקבל, לחסיון, לאמינות ולכל מה שאנחנו בעצם רוצים וצריכים כאשר אנחנו באים להעביר דבר דואר חשוב.

אז איך נבחר את החברה המתאימה לנו?

כאשר מדובר בנושא של שליחויות משפטיות אנחנו חייבים לבדוק כמה נקודות חשובות.

מהירות – מדד הזמן כאמור הוא מאוד חשוב, במיוחד כאשר מדובר במסירות משפטיות. חשוב שנבדוק כי לחברה ישנה היכולת לבצע את השליחות באופן מהיר. זה אומר שיש לה צוות מורחב המצויד בכלי רכב מתאימים, קטנוע, אופנוע וכדומה. כמו כן, חשוב לברר כי הצוות מכיר את הארץ, לא יסתבך בדרכים ויגיע עד לאדם הנכון.

אמינות – חשוב לבדוק כי מדובר בחברה אשר מבטיחה אמינות מלאה. היא לא תחפף בשליחויות ולא תתפשר על 'בערך' או על מסירה 'כמעט' בטוחה. היא תוודא כי אכן האדם הנכון מקבל את החבילה הנכונה.

חיסיון – כאשר מדובר במסירת חומר משפטי – חשוב מאוד שהשליח ישמור על חסיון ולא ידווח לכל העולם מה בדיוק מסר ולמי. חשוב כמובן שהוא לא יבדוק את תכולת החבילה. רק חברה אמינה אשר מעסיקה אנשים מקצועיים, תהיה כזו שכלל לא תעלה בדעתה לבצע מעשים שכאלה ותשמור על חיסיון מלא.

ליאור אקספרס מציע - שירות שליחים שיבצע עבורכם - שליחויות בתל אביב והסביבה. שליחויות בארץ באמינות מלאה, שירות מהיר, שירות בטוח ושירות שתוכלו להיות רגועים כי הוא יתבצע על הצד הטוב ביותר. כי כאשר מדובר בשירות שליחויות – הולכים רק על הטוב ועל הבטוח ביותר!

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-9109080
  Email: office@liorexpress.com
  כתובת לשליחת דואר : ת"ד מספר 1810 מיקוד 5211702 רמת גן.

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-9109080

  
שינוי גודל גופנים
ניגודיות