מסירות משפטיות

שליחויות משפטיות אלו שליחויות שלעיתים גורם הזמן הוא קריטי ממש. נדרשת המסירה מהרגע להרגע. למסירה ישנה חשיבות מכרעת על תהליכים רבים ואם המסירה לא תהיה מידית – הרי שעלול להיגרם נזק רב לאנשים הנוגעים בדבר. במקרים מעין אלו, חייב בית המשפט להיעזר בשירות שליחים אשר ימסור במהירות את החומרים הנדרשים לידיים הנכונות.

מסירות משפטיות

חומרים משפטיים אלו הם חומרים רגישים מטבע הדברים. כאשר אנחנו מפקידים את החומר בידי שליח, אנחנו חייבים לוודא כי מדובר בשליח מקצועי העובד מטעם חברת שליחויות מוכרת אשר עליה אנחנו יכולים לסמוך. לא מדובר כאן במכתב ידידותי, או בהזמנה לחתונה. מדובר בחומר מסווג ולעיתים קריטי והוא חייב להגיע כמו שהוא אל היעד בשלום. על כן יש לוודא כמה וכמה דברים בטרם מוציאים את דבר הדואר מידנו ומעבירים אותו לידיו של השליח.

כיצד לבחור חברת שליחויות משפטיות המתאימה לנו?

אז הבנו כי לחברת השליחויות השפעה מכריעה לרמת השירות שתתקבל, לחסיון, לאמינות ולכל מה שאנחנו בעצם רוצים וצריכים כאשר אנחנו באים להעביר דבר דואר חשוב.

כאשר מדובר בנושא של שליחויות משפטיות אנחנו חייבים לבדוק כמה נקודות חשובות.

מהירות – מדד הזמן כאמור הוא מאוד חשוב, במיוחד כאשר מדובר במסירות משפטיות. חשוב שנבדוק כי לחברה ישנה היכולת לבצע את השליחות באופן מהיר. זה אומר שיש לה צוות מורחב המצויד בכלי רכב מתאימים, קטנוע, אופנוע וכדומה. כמו כן, חשוב לברר כי הצוות מכיר את הארץ, לא יסתבך בדרכים ויגיע עד לאדם הנכון.

אמינות – חשוב לבדוק כי מדובר בחברה אשר מבטיחה אמינות מלאה. היא לא תחפף בשליחויות ולא תתפשר על 'בערך' או על מסירה 'כמעט' בטוחה. היא תוודא כי אכן האדם הנכון מקבל את החבילה הנכונה.

חיסיון – כאשר מדובר במסירת חומר משפטי – חשוב מאוד שהשליח ישמור על חסיון ולא ידווח לכל העולם מה בדיוק מסר ולמי. חשוב כמובן שהוא לא יבדוק את תכולת החבילה. רק חברה אמינה אשר מעסיקה אנשים מקצועיים, תהיה כזו שכלל לא תעלה בדעתה לבצע מעשים שכאלה ותשמור על חיסיון מלא.

ליאור אקספרס מציע - שירות שליחים שיבצע עבורכם - שליחויות בתל אביב והסביבה. שליחויות בארץ באמינות מלאה, שירות מהיר, שירות בטוח ושירות שתוכלו להיות רגועים כי הוא יתבצע על הצד הטוב ביותר. כי כאשר מדובר בשירות שליחויות – הולכים רק על הטוב ועל הבטוח ביותר!

למה נועד שירות מסירה משפטית?

מסירות משפטיות מהוות חלק בלתי נפרד מעבודתם של מרבית עורכי הדין ברחבי ישראל. מדובר במסירות אישיות של מסמכים משפטיים שונים המיועדים להגיע לנמען, אשר בדרך זו או אחרת מעורב בעיסוקיו של משרד עורכי הדין. על סוג זה של מסירות קיימים כללים ברורים בחוק, אשר חובה לציית להם כדי שההליך המשפטי ייחשב תקין.

באילו מסמכים מדובר כשמבצעים מסירה משפטית?

מסירה משפטית יכולה להיות כאמור של מסמכים שונים. כך לדוגמא, יכולה להיות זאת מסירה של מסמך המזמן אדם להעיד בבית המשפט, יכול זה להיות מכתב התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים, יכולה להיות זאת דרישת תשלום, יכול להיות פסק דין העוסק באדם מסוים וכיוצא בזאת. לא פעם מסירות מעין אלו נתקלות בקשיים, שכן החוק אינו מחייב את הנמען לשהות בביתו ולהמתין למשלוח (שעלול שלא למצוא חן בעיניו). למעשה, החוק גם אינו מחייב את הנמען לקבל את המסמך ולאשר את הקבלה בחתימתו, ואכן לעיתים קרובות אין קול ואין עונה.

מצד שני, לא ניתן למשוך, לעכב ולהתחמק מההליכים לנצח, ולכן החוק קובע כי מסירה משפטית צריכה להתבצע 3 פעמים אל הנמען. אם במשך 3 הפעמים האלו לא ניתן היה להעביר לידיו את המסמכים. הרי ניתן להודיע לו על העניין על ידי הדבקה של מסמך אל דלת ביתו. ובמידה שאכן מבוצעת מסירה, על המוסר לציין על הטופס הרלוונטי את התאריך, השעה, והמקום, וכן את שמו של האדם שקיבל את המסמכים ובעיקרון צריכה להופיע גם חתימה של המקבל – אם כי החוק אינו מחייב אותו לעשות זאת.

עם מי כדאי לבצע מסירות משפטיות?

מסירה משפטית חשוב לבצע עם חברה מנוסה מאוד, מאחר שאי עמידה בתקנות הנדרשות עלולה לפגום בהמשך ההליכים המשפטיים. חברה שכזו מבינה את החשיבות של דיוק ההגעה אל הכתובת המבוקשת, גם אם הדבר נדרש להתבצע 3 פעמים רצופות, ואת חשיבות זיהוי של הבית ושל הנמען עצמו. כמו כן, חברה שכזו מבינה את משמעותה וחשיבותה של הסודיות המשפטית, והשליחים שלה חתומים על אמנת שירות המחייבת אותם גם לסודיות.

מדוע עורכי דין לא מבצעים מסירות משפטיות דרך דואר ישראל?

כאשר עורך דין צריך להעביר מסמך שהוא בגדר מסמך שמצריך מסירה משפטית הוא לא יבצע זאת על ידי השירותים של דואר ישראל, גם לא עם דואר רשום. מדוע? כי עם העברה של מסמכים משפטיים בתדירות גבוהה עבור כמות רבה של לקוחות שעבורם הוא מטפל בתיקים שונים, זה חשוב כי כל מסמך שכזה יגיע בדיוק אל היעד של הנמען לאחר שמזהים אותו בצורה פרטנית אל הידיים של הנמען.
מעבר לכך מדובר בעניין של מהירות פעולה כאשר שירותי הדואר לא ממש ידועים בשירותים שהם מהירי תגובה, לכן קבלת השירות על ידי חברת שליחויות שכבר מנוסה עם העברה של מסמכים שהם יכולים להיות בגדר מסווגים ונפילתם אל הידיים הלא נכונות יכולה ליצור בעיות מאפשרת את העברת המידע החשוב הזה לא רק במהירות הנדרשת אלא גם עם הגיע המסמכים בדיוק לאן שהם נדרשים ללא חשש להעברה של אלה אל יעד שגוי.

כחלק מעבודתם היום יומית והשוטפת של משרדי עורכי דין, הם נדרשים להעביר ליעדים שונים כמות בלתי מבוטלת של ניירת משפטית המכילה חומרים סודיים, בתוך חבילות ומעטפות. ההעברה צריכה להתבצע באופן מתוזמן, מאובטח ומדויק – מה שמכניס אותנו לשדה המשחק של שליחויות משפטיות, הידועות גם בתור שליחויות לעורכי דין.
שירותים לעורכי דין
פתרונות לעורכי דין
הייחודיות של שליחויות לעורכי דין
מעצם הגדרתן, שליחויות לעורכי דין הן כאלו ששירותי דואר סטנדרטיים אינם מספיקים לביצוען מבחינת הדיוק והביטחון שהמשלוח יגיע ליעדו. הסיבה היא שמדובר למעשה במסירות משפטיות שחשוב להעביר באופן אישי לביתו ולידיו של הנמען ללא מרווח טעות ולעיתים בתוך פרק זמן מהיר.

מהם הסוגים השונים של שליחויות משפטיות?

ניתן לחלק את השליחויות המשפטיות לעורכי דין למספר סוגים, על פי הצרכים הייחודים של הענף, ביניהם:
· מסירה משפטית – בהתאם לדרישות החוק, מסירה משפטית מחויבת להגיע לכתובתו של הנמען שלוש פעמים.
· העברת מסמכים לבית המשפט – לרבות הגשת חומר משפטי, פתיחת תיקים, רישום חברות ומשכונות, החתמת מסמכים וטפסים בהוצאה לפועל ואיתור חייבים.
· שירותי משלוחים מידיים – שירותים המבוצעים מהיום להיום באופן בלתי מתוכנן ולעתים אף בלתי צפוי, תוך עמידה בלוחות זמנים קשיחים ומחייבים לביצוע המסירה.

מה חשוב לבדוק כשבוחרים חברה למסירות משפטיות?

לצורך ביצוע המשלוח המוצלח נדרשים שירותיה של חברת שליחויות משפטיות מקצועית ואמינה, המנוסה בתחומה ומספקת שירותים בזמינות גבוהה – רצוי מהיום להיום – בפריסה ארצית רחבה.

לכן חשוב לבחון את מאפייני כלי הרכב של החברה המבצעת את המשלוח וגם את כוח האדם העומד לרשותה.
יש להעדיף חברות שליחויות המבינות את צורכי משרד עורכי הדין ויכולות לספק לו מענה מקיף, תוך הקפדה מלאה על לוחות הזמנים ועל מילוי צורכי המשלוח.

חשוב להתרשם מהאמינות של החברה ומרמת המקצועיות שהיא משדרת, מכיוון שמשלוח שמבוצע בצורה שגויה עלול לשבש את ההתנהלות של משרדי עורכי הדין או אפילו של מערכת המשפט כולה בצורה דרסטית.

ליאור אקספרס מציעים פתרונות מתקדמים למשרדי עורכי דין

חברת "ליאור שליחויות אקספרס" מתמחה בין השאר בשליחויות למשרדי עורכי דין. החברה מספקת פתרונות מתקדמים ומותאמים אישית לצורכי עורכי הדין והלקוחות שלהם. חשוב להדגיש כי שירות שליחויות לעורכי דין אינו דבר של מה בכך, והשירות כולל מענה מקצועי, יעיל ומהיר לדרישות הלקוח.

החברה מציעה צוות עובדים ושליחים מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום. לרשות השליחים צי רכבים וקטנועים מגוון וחדיש, והחברה מצוידת במערך תפעולי ממוחשב וחדשני על מנת לספק מענה מקצועי, אפקטיבי ורלוונטי לדרישות עורכי הדין.

מה כולל שירותי מסירה משפטית של ליאור אקספרס?

עורכי דין זקוקים לשליחויות רבות על מנת להעביר מסמכים משפטיים ללקוח, לרשויות שונות, למשרדי עורכי דין אחרים, לבתי משפט ועוד. חברת "ליאור שליחויות אקספרס", המתמחהבשירות משלוחים לעורכי דין, מציעה מעטפת שירותים רחבה ויעילה הכוללת בין השאר את הפתרונות ואת שירותי העזר הבאים:
· פתיחת תיק משפטי בבתי המשפט הפזורים ברחבי הארץ
· איסוף מסמכים, מסירתם והחתמתם בלשכת רישום מקרקעין (טאבו)
· איסוף מסמכים, מסירתם והחתמתם ברשם החברות
· איסוף מסמכים, מסירתם והחתמתם אצל כונס הנכסים, האפוטרופוס הכללי, רשויות המס, הוצאה לפועל ועוד
· איסוף מסמכים ומסירתם במשטרת ישראל
· איסוף מסמכים, מסירתם והחתמתם במשרדי הממשלה וברשויות מקומיות
· איסוף מסמכים ומסירתם במשרדי עורכי דין בפריסה ארצית רחבה
· שליחויות אקספרס מהיום להיום או מהיום למחר.
בנוסף, חשוב לציין כי השליחים המיומנים של החברה חתומים על אמנת שירות ומחויבים לשמור על סודיות, להקפיד על מסירת מסמכים בהתאם לקבוע בחוק, להחתים את בעלי התפקידים הרלוונטיים במשרדים שונים על מסמכים משפטיים בהתאם להנחיות עורכי הדין, לדאוג למסירה אישית של כל מסמך ולהעניק שירות ברמה גבוהה כדי לייצג כראוי את הלקוח ומי מטעמו.

החבילות אינן עוברות ידיים רבות, השליח אחראי על איסוף החבילה ועל העברתה ליעד בזמן הקצר ביותר ובהתאם לדחיפות הנושא וההסכם החתום עם משרד עורכי הדין.

ראוי לציין כי משרדי עורכי דין רבים בכל אזור המרכז ובאזורים נוספים בארץ בוחרים לעבוד עם חברת "ליאור שליחויות אקספרס" בזכות השירות המקצועי והאמין, העמידה בלוחות הזמנים, אדיבות השליחים, המחיר האטרקטיבי ואיכות הביצוע.

ליאור אקספרס - חברת שליחויות מקצועית

כחברה מובילה בתחום השליחויות לעורכי דין אנו מציעים שירותי אקספרס מהיום להיום במחיר אטרקטיבי, ותוך התחייבות לביצוע המשימה בזמן הקצר ביותר ולשביעות רצונו של הלקוח.
אנו מקפידים על סטנדרטים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, מחויבים לשירות מקצועי ויעיל, לשקיפות מלאה ולמחירים משתלמים. כל אלה ועוד הופכים אותנו לחברה המובילה בתחום השליחויות לעורכי דין בכל הארץ, ואנו גאים בקהל הלקוחות שלנו ההולך ומתרחב מדי יום.

נשמח להעניק שירות גם למשרד שלכם ולסייע לכם לקבל ולהעביר מסמכים, מעטפות וחבילות בתוך פרק זמן קצר וללא כאבי ראש וסיבוכים מיותרים.

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-5614883
  Email: Karoltd@013net.net
  כתובת לשליחת דואר : החשמונאים 88, תל אביב

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-5614883