שליחויות בפתח תקווה

שליחויות בפתח תקווה

עבר הרבה זמן מאז שהעיר פתח תקווה הוכרזה כ"אם המושבות". את אותות הזמן ניתן לראות בתנופה הענפה של העיר שמזמן כבר אינה מושבה, אלא עיר גדולה שרק הולכת וממשיכה להתפתח, להוסיף שכונות חדשות ולהציע מגוון עסקים חדשים.

היום ניתן למצוא בעסקים רבים בעיר פתח תקווה, שירות משלוחים בו הם מנסים לעמוד בהצלחה. יש להבין מהי חשיבות חברת שליחויות בפתח תקווה, וזאת על מנת שיותר עסקים בעיר יצליחו להתמקד בתחום הספציפי בו הם מתמחים, מבלי להתעסק בתזמונים ותחזוקה, וכל זאת לצד הידיעה המרגיעה שהמשלוח יגיע ללקוח באופן האיכותי והמהיר ביותר.

מחפשים חברת שליחויות מקצועית בפ"ת?

חברת שליחויות איכותית, כגון חברת "ליאור שליחויות אקספרס", מכירה כל שביל גישה ושכונה חדשה, מכירה את קצב הפעילות של העיר ואף ערוכה באופן מושכל התנהל מול הפקקים.

אי לכך, בין אם השליחות מיועדת לאזור התעשייה סגולה, לשכונת הדר גנים, לשכונת מחנה יהודה, לקריית אריה וכדומה, הרי שניתן לסמוך שהמשלוח יגיע במצב אידאלי ובמהירות הניתנת, וזאת לצד אדיבות ומקצועיות גבוהה מצד השליחים.

אל מי כדאי לפנות כאשר רוצים לבצע שליחויות בפ"ת?

מהיום אין צורך שבית העסק יחזיק צי רכבים, יעסיק בשוטף נהגים, או שינהל מערך תיאומים, אלא מהיום כל מה שצריך הוא להפנות את המשלוח, לחברה שבקיאה בתחום וערוכה כיאות לכל סוג של שליחות, כמו חברת "ליאור שליחויות אקספרס".

איך תיראה חברת שליחויות איכותית?

חברת שליחויות איכותית, הנה חברה אשר מקפידה לשמר כראוי את צי הרכבים, מעסיקה אך ורק נהגים מנוסים ואחראיים. זוהי חברה אשר מבינה את האחריות שיש לה כלפי המשלוחים והלקוחות. חברה אשר בקיאה במגוון הדרכים האידאליות בהן יש לבחור עבור כל שליחות, שיודעת לשנע מגוון מוצרים גדולים ורגישים, שמקפידה על מערך לוגיסטי משומן ומסודר כמו הגעה בזמן.

אם גם אתם זקוקים לחברת שליחויות איכותית, שתאפשר לכם שקט נפשי בכול הנוגע למשלוח הבא ושתאפשר לכם להוציא עוד לקוח מרוצה – בחרו נכון.

אנחנו רואים אותם יום יום מתרוצצים בכבישים, אצים רצים עם האופנועים שלהם ממקום למקום ולא עוצרים לרגע. אנחנו תוהים מה כבר יש להם להעביר ועד כמה עוד צריך אותם, והאמת היא שצריך אותם עוד יותר מבעבר. שליחים בפתח תקווה עובדים קשה, מעבירים חבילות ממקום למקום כמו גם מסמכים ופריטים אחרים. הפעילות שלהם ענפה והם מספקים את שירותיהם ללקוחות פרטיים כמו גם ללקוחות עסקיים, ועושים את עבודתם נאמנה תוך כדי סיכון עצמי. אז מי בכלל צריך שליחויות בפתח תקווה? אילו שירותים חברת שליחויות בפתח תקווה מספקת? הנה קצת מידע בעניין.

מה זה אומר שירותי שליחויות בפתח תקווה?

שליחויות בפתח תקווה זה אומר קודם כל שירותים סטנדרטיים, השירותים שכולנו מכירים שחברות השליחויות מספקות. בין השירותים הללו ניתן למצוא: שליחויות מהיום למחר – אתם צריכים להעביר משהו אבל צריכים שהוא יגיע מקסימום מחר לייעדו. זה יכול להיות חפץ ויכול להיות מסמך כלשהוא, ואתם צריכים שליחים בפתח תקווה שיעשו את זה עבורכם. יש שירות כזה והוא שירות בסיסי של חברת שליחויות בפתח תקווה.

מה כולל שירותי שליחויות סטנדרטיות בעיר בפתח תקווה?

שליחויות מהיום להיום – לפעמים, צריכים את השליחות הזו עוד יותר מהר. צריך להעביר מסמך כלשהוא לחתימה כדי להמשיך הליך כלשהוא או שרוצים לספק שירות לקוחות מצוין עם הגעה מהירה של החבילה המוזמנת לביתו של הלקוח. גם שירות כזה מספקת חברת שליחויות, וזהו שירות שנחשב היום לשירות בסיסי בו השליח מעביר מנקודה לנקודה במהירות את מה שצריך.

שליחויות משפטיות – שליחויות משפטיות גם הן שירות בסיסי שחברות שליחויות מציעות, ולמעשה זהו שירות שתופס נתח לא מבוטל מהעבודה של חברות השליחויות. זה שירות שניתן לבתי משפט כשהם רוצים להעביר צו כזה או אחר או מסמך כזה או אחר ורוצים לוודא שהוא הגיע לידיים הנכונות, וזה שירות שגם עורכי דין עושים בו שימוש לא מעט. שליחויות משפטיות דרושות מכיוון שחתימה על טפסים או אישור הגעה שלהם ליעד לא יכול להיות באמצעים אלקטרוניים. הוא חייב להיות פיזי ובדיוק בשביל זה יש שליחויות בפתח תקווה כמו בכל מקום אחר בארץ.

שליחויות דיסקרטיות – לפעמים, יש צורך להעביר משהו באופן דיסקרטי. זה יכול להיות פריט כלשהוא או מסמך כלשהוא, וזה יכול להיות צורך פרטי של אדם כמו גם צורך של מוסד כזה או אחר. שירות שליחויות דיסקרטיות זה אומר שליחות רגישה יותר, לפעמים קביעה עם בן אדם מחוץ למשרד או הבית שלו, וכל מה שצריך כדי לשמור על סודיות. שליחות דיסקרטית יכולה להיות גם של מסמכים ביטחוניים, מסמכים שצריכים להגיע לידיים כלשהן ואסור שהם יגיעו לידיים זרות. במקרה כזה צריך כמובן ששליחים ספציפיים מאוד יבצעו את העבודה ויעשו אותה במהירות ובדיסקרטיות מלאה.

הפצת חבילות לעסקים – מי מאיתנו לא קונה ברשת האינטרנט... אין היום באמת מישהו כזה. עולם הקניות הווירטואלי הפך לזירת המסחר המרכזית והחגיגה היא של כולם. אין פינוק יותר גדול מאשר להקליד משהו ולקבל אותו בתוך זמן קצר עד לפתח הבית, בלי לעמוד בפקקים, בלי לחפש חנייה, בלי לשבור את הראש מה לקנות ועם אפשרות להשוות בקלות בין מחירים, ובכלל, זה נגיש יותר ונוח יותר. זה לא יכול לקרות בלי שליחים בפתח תקווה במידה והמשלוח הוא לשם וצריך שהמשלוח הזה יהיה מהיר. היום אין לאנשים סבלנות ובחירת חברה שתספק שליחויות בפתח תקווה ברמה גבוהה היא קריטית להצלחת העסק ולהגעת עוד ועוד לקוחות אליו.

מהם הסוגים השונים של שירותי שליחויות מיוחדים?

חברת שליחויות בפתח תקווה כמו בכל מקום אחר מספקת אם כן את השירותים הבסיסיים של העברת מסמך או חפץ ממקום אחד לשני, אך יש חברות שמספקות גם שירותים שנחשבים לשירותים מיוחדים. הנה כמה דוגמאות לשירותים כאלו:

העברת כסף – יש לא מעט עסקים שחלק גדול מהפדיון שלהם הוא במזומן. נכון, כרטיסי האשראי כבר שולטים שנים רבות בשוק, אבל עדיין עסקים קטנים ובינוניים מספקים את אופציית התשלום במזומן. להחזיק יותר מידי כסף מזומן בעסק זה כידוע "לא בריא". זה עלול למשוך כל מיני גורמים עברייניים לנסות ולשים את היד שלהם על הכסף הזה ולכן כדאי שהוא יועבר לבנק בתדירות כמה שיותר גבוהה. כמה גבוהה? זה כבר בעל העסק יחליט, אך בכל מקרה כדאי שהעברת הפדיון שלו לבנק תהיה לכל הפחות פעמיים – שלוש בשבוע. זה שירות מיוחד שחברות שליחויות מספקות, ההעברה של הכסף מהעסק עצמו ועד לפקיד הבנק כמו גם ספירה של הכסף ווידוא שמה שנשלח הוא מה שהגיע.

העברת פריטים ייקרי ערך – גם במקרים בהם רוצים להעביר פריטים ייקרי ערך, צריך חברת שליחויות אמינה ומקצועית, כזו שאפשר לסמוך על העובדים שלה שיבצעו עבודה טובה. לעיתים משלוח כזה צריך להיות מאובטח והוא בטוח צריך להיות איכותי ומקצועי. שירות העברת פריטים ייקרי ערך יכול להיות של תכשיטים, של מוצרים יקרים, של דברים בעלי ערך סנטימנטלי גבוה או כל דבר אחר.

איסוף צ'קים והפקדתם – עוד משימה שמכלה את זמנם של בעלי עסקים היא איסוף של צ'קים מלקוחות שלהם והפקדה שלהם בבנק. יש לקוחות שמתמהמהים עם התשלום, שלוקח להם המון זמן לתת את הצ'קים שהם צריכים לתת ושאם לא יגיעו אליהם שום דבר לא יתקדם. בדיוק בשביל הלקוחות האלו יש שליחויות בפתח תקווה, שירות שמספק לבעלי עסקים את השקט אוותו הם צריכים ומונע מהם מלהתרוצץ ממקום למקום. נכון שהם אלו שצריכים לדאוג שהצ'קים יהיו מוכנים ושאין לשליחים שום מעורבות בזה, אבל בכל מה שקשור בלהגיע ללקוח ולקחת את הצ'ק כמו גם להפקיד אותו בבנק, חברת שליחויות בפתח תקווה יכולה לעשות את זה, ולעשות את זה מצוין.

איסוף ופיזור של דברי דואר – יש חברות ועסקים שמקבלים לפעמים דברי דואר גדולים יותר ממכתב או מסמך. צריך להגיע לסניף הדואר לקחת את הפריט וצריך להעביר אותו לבית העסק, מה שגם כן לוקח זמן יקר מבעלי העסק או מי מטעמו. אז מה עושים? גם את זה חברת שליחויות יכולה לעשות, יכולה לקחת פריטים לדואר כמו גם לקחת מהדואר פריטים ולהעביר לעסק. זה שירות שיכול להיות לפעמים גם יום יומי, תלוי מהי רמת הפעילות של החברה ועד כמה היא צריכה את השירותים הללו.

הגשת דו"חות ברשויות המס – מי שאי פעם הגיע לרשויות המס, יודע עד כמה זה יכול להיות מתסכל הן ההגעה לשם והן ההמתנה שם בתור. יש לא מעט אנשים שצריכים לעשות את זה אבל לא מוצאים זמן טוב בשביל שזה יקרה. גם כאן, שליחים בפתח תקווה יכולים לעשות את זה במקום בעל העסק או במקום אדם פרטי. הם ייקחו את המסמכים הללו ויעבירו אותם לרשויות המס, יקבלו אישור שאלו הגיעו ואם צריך הם גם ימתינו כמה זמן שצריך.

הגשה של מכרזים – אם אתם צריכים להגיש מסמכים עבור מכרז מסוים ואתם לא רוצים לפספס את המועד ואת ההזדמנות, חברת שליחויות יכולה לעשות את זה עבורכם. גם במקרה הזה, כל המסמכים יעברו בזמן לייעדם והאפשרות להשתתף במכרז תהיה קיימת מבחינתכם. יש אם כן לא מעט שירותים מיוחדים שניתנים על ידי חברות שליחויות בפתח תקווה כמו גם בכל מקום אחר, שירותים שיכולים להתאים לעסקים מסוגים שונים, יכולים להתאים לצרכים שונים, והיום יותר מתמיד, חברות השליחויות מוכנות להעביר פשוט ה-כ-ל. כל מה שצריך ממקום למקום.

מה כולל שירותי הובלות קטנות של חברות שליחויות?

את חברות ההובלת הקטנות כולנו מכירים, ואין כמעט מי שלא נעזר בהם. צריך אותן כשעוברים דירה כמובן למעון חדש או כשהמשרד עובר מיקום, והן מתמחות בהעברה של תכולה גדולה הכוללת רהיטים גדולים וחפצים שתופסים מקום רב. הם לוקחים את כל הבית או המשרד, ומעבירים אותם ליעד החדש שלהם. אבל לא תמיד צריך חברת הובלות בשביל להעביר משהו. לפעמים צריך מה שנקרא "הובלות קטנות" מה שאומר פריט אחד שצריך להוביל מנקודה אחת לשנייה. פריט כזה יכול להיות שולחן כתיבה שקנינו ואנחנו צריכים להוביל אותו הביתה, יכול להיות מכונת כביסה משומשת שאנחנו צריכים להעביר מחברים, יכול להיות תכולה של חדר או כל תכולה קטנה אחרת.

שירות הובלות קטנות הוא שירות שניתן על ידי חברות שמספקות שירותי שליחויות בפתח תקווה כמו גם במקומות אחרים, שירות איכותי שצריך להיות בדרך כלל גם מהיר. בשביל העברה כזו צריך כמובן רכב ולא אופנוע, רכב שיגיע עם צוות שיעמיס, ויפרוק את הפריטים איפה שצריך.

מהו שירות השכרת שליחים?

השכרת שליחים הוא שירות שנקרא גם "הצמדת שליחים". זהו שירות שמיועד לעסקים שצריכים כל הזמן שליח, מה שאומר שיש להם שליחויות רבות במהלך היום. זה יכול להיות כשיש פרויקט ספציפי או שצריך שליח לתקופה מסוימת, ולא רוצים להעביר מישהו בעסק עצמו כדי שלא יהיה צורך אחר כך לפטר אותו. שירות הצמדת שליחים הוא שירות שחוסך לא מעט כסף לחברה שמזמינה אותו. זה בדיוק כמו להשכיר עובד מחברת כוח אדם, עובד של חברת השליחויות שרק נותן שירות וממוקם בעסק ספציפי. שירות כזה הוא נוח לכל הצדדים והחברה שמספקת את השליח מרוויחה תשלום רציף על הזמן בו השליח נמצא בעסק כנציג.

מה חשוב לשקול כאשר בוחרים חברת שליחויות בפתח תקווה?

אמינות – בסופו של דבר אתם מפקידים את מה שיקר לכם בידיים זרות, וסומכים על מי שמעביר שהפריט יגיע ליעדו. אתם חייבים לוודא שהחברה איתה אתם עובדים היא חברה אמינה, חברה שכבר קיימת מספיק זמן בשוק ויכולה להציג קבלות את זה. אתם לא רוצים שפריטים או מסמכים כאלו ואחרים ייפלו לידיים הלא נכונות.

זמינות – שירות משלוחים בפתח תקווה מצריך זמינות רבה עד כמה שניתן. לפעמים צריך שליחים בפתח תקווה בשעת הבוקר ולפעמים אחר הצהריים או אפילו בשעות מאוחרות יותר, וכמה שחברת השליחויות תהיה זמינה יותר כך זה יהיה נוח יותר למי שצריך את השירות. חברת שליחויות בפתח תקווה צריכה לתת מענה כמה שיותר מקיף לצרכים של הלקוחות שלה.

זריזות – משלוחים צריכים לא פעם להגיע מהיום להיום ואפילו מעכשיו לעכשיו. אז אתם לא רוצים כמובן שהשליחים יסכנו את עצמם אבל כן שהם יעשו את העבודה שלהם בזריזות הדרושה. חברת שליחויות איכותית מגיבה מהר ומסיימת את המשימה שהוטלה עליה כמה שיותר מהר. אם יש לכם המלצות על חברה כזו או אחרת, זה מצוין. בסופו של דבר אין כמו לקבל חוות דעת ממישהו שסומכים עליו, אין כמו לקבל רושם ראשוני ממישהו שכבר התנסה בשירות של חברה כזו או אחרת. המלצה כזו יכולה לסייע לכם רבות בהחלטה איזו חברה תיקחו למשימה חד פעמית או באופן קבוע לעסק שלכם.

אזורי שילוח נוספים בליאור שליחויות אקספס בע"מ:

שליחויות בגוש דן והסביבה

שליחויות בתל אביב והסביבה

שליחויות בהרצליה

שליחויות בבני ברק וגבעת שמואל

שליחויות ברמת השרון

שליחויות בבת ים

שליחויות בראש העין

שליחויות במרכז הארץ

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-5614883
  Email: Karoltd@013net.net
  כתובת לשליחת דואר : החשמונאים 88, תל אביב

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-5614883