שירותי שליחויות בתל אביב – איזה שירותים כלולים?

מה ייחודן של השליחויות בתל אביב?

תל אביב, העיר ללא הפסקה, מכילה גם עסקים רבים ומגוון לקוחות פרטיים הזקוקים לשירותי משלוחים בעלי דחיפות משתנה לאזורים רבים במרכז, או בארץ בכלל. בהתאם, על כל בעל עסק בתל אביב או באזור להכיר את סוגי השליחויות הנפוצים בעיר ובמרכז. לכן, להלן יופיע פירוט מתומצת ויעיל של השירותים הללו.

שליחויות מהיום להיום

הסוג הכללי, אך הנפוץ ביותר של השליחויות בתל אביב. ככלל, מדובר על בשליחויות שנועדו להעביר חבילות שונות בטווח זמן קצר מאוד, מאותו היום לאותו היום, ללא דיחוי. לעיתים קרובות, מדובר בשליחויות בעלי אופי משפטי או ממסדי, אולם על שליחויות כאלה נעסוק בהרחבה בהמשך. כמו כן, לעיתים מדובר בחבילות של אנשים פרטיים, כמו מתנות למיניהן, מוצרים הנמכרים מעסקים המופעלים מהבית ועוד.

שליחויות לעורכי דין

עורכי דין הם סוג מאוד מסוים של לקוחות המתעסק תדיר עם מסמכים שונים כמו כתבי תביעה דחופים, מסמכים שאמורים לעבור לבתי המשפט, או מסמכים שונים המועברים בין עו"ד ללקוחותיהם ודורשים דיסקרטיות, יכולת עמידה בלו"ז וכד'. חשוב להבין, כי מסמכים כמו כתבי תביעה למשל, שלא יגיעו בזמן, יכולים ליצור בעיות חמורות מאוד הן מבחינה משפטית, אולם גם בין עו"ד ללקוחותיהם.

שירותים לעסקים: העברת פריטים ללקוחות או לבית עסק עצמו

גם בעלי עסקים למיניהם נדרשים להעברת חבילות שונות ביניהם או ביניהם ללקוחות, בידיעה כי ההיעזרות בשירותי משלוחים פרטיים עדיפים על היעזרות בדואר. בעזרת השימוש בשירות המשלוחים, אותם עסקים יכולים ליהנות משירות אמין ומהיר.

משלוחים בין עירוניים

כיאה לתל אביב ולאזור המרכז בכלל, אנשים רבים מגלים במהרה כי לא משתלם להם לנסוע בעצמם באמצע היום ולהעביר חבילות שונות, גם כשמדובר במרחק קצר יחסית בין ערים שכנות. לכן, אותם לקוחות בוחרים לפנות לשירותי שליחויות בי עירוניות, המספקים שירות מהיר בן ערים ובכך פותרים את הבעיה.

שירות משלוחים מהימן

שליחויות מהיום למחר

סוג נוסף של שליחויות דחופות, אולם בשונה מן השליחויות מהיום להיום, כאן מדובר בשליחות שיכולה להתעכב מעט, אך עדיין קיימת חשיבות רבה לעמידה בלוח זמנים.

משלוחים לרואי חשבון ולחברות הייטק

משלוחים אלה מאופיינים בהעברת חבילות מסוגים שונים, לרבות מוצרים עדינים, מסווגים וכד'. כמו כן, משלוחים מסוג זה כוללים העברה של מסמכים רבים, המחייבת מטבע הדברים יכולת שמירה על החבילות ברמה גבוהה מאוד.

שליחות למוצרים מסווגים

הזכרנו פה ושם סוגים שונים של חבילות מסווגות, אולם חשוב להתייחס אליהן באופן פרטני משום שהעברת חבילות כאלה, כולל לעיתים צורך בעמידה בהוראות שונות של השולח באופן מדויק, לרבות הגעה בשעה מדויקת, כניסה מאזור מסוים לעומת אחר וכד'. בהתאם אגב, לקוחות הזקוקים לשירותים כאלה פונים לחברות מנוסות שיודעות להתמודד משימות כאלה, ממש כמו חברת ליאור אקספרס.

שליחויות בתל אביב בעזרת חברת ליאור אקספרס

שליחויות בתל אביב היא עוד אחת מן ההתמחויות שלנו, על כל המשתמע מכך. כל השירותים שהוזכרו לעיל ניתנים על ידינו וכמובן, על ידי צוות הנהגים והשליחים המסור שלנו המוכן בכל עת לכל משימה, לצד צי של אופנועים המותאמים במיוחד לנסיעות בעיר הגדולה.

זכרו, כי עבודה עם חברת שליחויות בתל אביב היא מאוד משתלמת ובפרט העבודה עם חברתנו, מכיוון שאנו מומחים בקיצור זמנים, הגעה ליעדים במועד הרצוי, שמירה על החבילות שלכם ומתן שירות מקצועי מכל הבחינות.

פנו עדו היום לחברת ליאור אקספרס ושמעו פרטים נוספים על שירותי המשלוחים שלנו. נשמח לעמוד לרשותכם!

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-5614883
  Email: Karoltd@013net.net
  כתובת לשליחת דואר : החשמונאים 88, תל אביב

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-5614883