משלוח אקספרס

שליחויות מהירות זה שליחויות אקספרס

הכל בחיים שלנו יחסי, ולעיתים יש מקרים שבהם יש צורך לעשות משהו במהירות רבה. כך, בנסיבות מסוימות פעולה פשוטה היא טריוויאלית ביותר ואינה דורשת יותר מדי תשומת לב או אחריות, ובנסיבות אחרות מדובר בלא פחות מאשר עניין של חיים ומוות, ויש לנהוג בו בהתאם. משלוח אקספרס עונה בדיוק על ההגדרה הזו: ההכרח לספק מכתב, מסמכים או אפילו חבילות גדולות בתוך זמן קצר – לעיתים אפילו במשך יום עסקים אחד, או אפילו פחות (למשל, משלוח שיצא בסביבות הצהריים ויגיע ליעדו עד תום יום העבודה, זוהי דוגמה טובה בהחלט של משלוח אקספרס איכותי). על מנת להבין מה הן הדרישות הקריטיות והחיוניות ביותר עבור ביצוע משלוחים מהירים איכותיים, יש להבין את המרכיבים השונים של השירות וכיצד הוא ניתן כאשר מדובר בשירות המסופק על ידי חברה באיכות הגבוהה ביותר.

באילו נסיבות דרוש משלוח אקספרס?

בחיי היומיום שלנו יש הרבה יותר נסיבות הדורשות משלוחים מהירים מכפי שהדבר נראה במבט ראשון. למשל, בתי עסק הנדרשים לספק את הסחורה שלכם ללקוחות בתוך יום אחד. במקרים מסוימים, כמו מקרים של איחור במשלוח – הלקוח אפילו יכול לדרוש את כספו בחזרה. במקרים אלה, שיתוף פעולה בין בית העסק לבין חברת משלוחים איכותית ומקצועית הוא דרישה קריטית וחיונית ביותר. במקרים אחרים ניתן לדון גם בחשיבות של משלוחי אקספרס לצרכים אישיים, כגון משלוח מתנה ביום ההולדת ולא ביום שאחריו, או בצורך הקשור לנושאים בירוקרטיים שונים, כאשר יש צורך להעביר מסמכים מסוימים בזמן נקוב.

שליח אקספרס

מדוע חשוב מאוד שהמשלוח המהיר אכן יענה להגדרה זו?

כשמו כן הוא, משלוח אקספרס מצופה להגיע ליעדו בתוך הזמן הקצר ביותר, במסגרת מסלול מקוצר, בדומה למושג המוכר לנו מעולם התחבורה הציבורית. למעשה, "אקספרס" משמעותו שהפריט יוצא לדרך באופן מיידי ואינו עוצר באף נקודה עד שהוא מגיע ליעדו, וזוהי החשיבות הגדולה ביותר של המשלוחים המהירים – שהם מסוגלים לספק מענה מהיר ולהיות זמינים לטובת האנשים הזקוקים להם בכל עת, על כל המשתמע מכך.

מאפיינים חשובים נוספים של משלוחי אקספרס איכותיים

הסטנדרטים של זירת העסקים הישראלית, כמו של תחומים מקצועיים אחרים, עלו מאוד בכל הנוגע לטיב השירותים הנחוצים לאנשיה. משום כך, גם שירותי משלוחים היום דורשים מאמצים רבים מבעבר. ראשית כל, על מנת לבצע את העבודה בצורה האיכותית והיעילה ביותר, על החברה לספק מענה מהיר ואף מיידי לכל קריאה שמבוצעת על ידי הלקוח – בין אם מדובר בביצוע משלוח פרטי או במסגרת פעילות עסקית כלשהי. בנוסף, חשוב שהשירות יענה על כל הדרישות של מומחיות ורמה גבוהה בכל הקשור להכשרה של השליחים וליכולותיהם. יתר על כן, ההצלחה של שליחת דואר במסלול האקספרס תלויה באופן ישיר בכישורים של כל אחד מהשליחים, ולפיכך – איכות השירות של החברה נבדקת קודם כל על בסיס המאפיין החשוב והקריטי הזה.

מדוע חברה פרטית עדיפה פעמים רבות על פני דואר ישראל?

לאחר שהחשיבות של שירות איכותי בביצוע משלוחי אקספרס עולה על פני השטח, יש לתת את הדעת על השאלה כיצד מוצאים את ספקי השירות האיכותיים והמהימנים ביותר בתחום זה. ולמעשה, הבחירה נערכת בין הספק המובהק של שירותי דואר בישראל לבין חברות פרטיות קטנות ו"אזוטריות" יותר. יחד עם זאת, הזמן והניסיון הוכיחו שפעמים רבות דווקא היקפי עבודה קטנים יותר מבטיחים איכות ביצוע בלתי מתפשרת, לצד ההזדמנות ליהנות מהשירות הטוב ביותר בתחום. חברות קטנות תלויות בכל לקוח, ולכן כאשר הן מתחייבות לבצע משלוח מהיר, הן יעשו את כל מה שביכולתם על מנת לעשות זאת במסגרת הזמן שהובטחו או אפילו לפני כן, וזאת על מנת להבטיח לעצמן את הזמנות העבודה הבאות של אותו הלקוח.

ליאור אקספרס - שליחויות

מדוע כדאי לבצע משלוחים דחופים דווקא איתנו?

שירות משלוח אקספרס של ליאור אקספרס אכן עומד בהגדרה זו, ומאפשר לכם לקבל ולשלוח כל פריט בתוך זמן קצר ביותר. הליכי עיבוד ההזמנה אצלנו מהירים ביותר, והמשלוחים מבוצעים תוך הקפדה על איכות השירות לכל אורך הדרך, בין אם מדובר בהתנהלות התקינה של השליח או בגורמים אחרים שהופכים את השירות לטוב ביותר מבחינתכם. כאשר אתם מחליטים לנהל איתנו את כל ההתכתבויות החשובות והמיידיות – אתם יכולים להיות בטוחים שאף אחד מהנמענים שלכם לא יהיו מאוכזבים, משום שכל משלוח, מעטפה או חבילה יגיעו ליעדם בפרקי הזמן הקצרים ביותר, בשלמות וביחס בלתי מתפשר שניתן להשוות אך ורק לחברות העולמיות המובילות בתחום.

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-5614883
  Email: Karoltd@013net.net
  כתובת לשליחת דואר : החשמונאים 88, תל אביב

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-5614883