שליחויות לרואי חשבון / שליחויות להייטק

משלוחים לרואי חשבון וחברות הייטק

שליחויות קבועת או מזדמנות

אנו ערוכים לספק שירות של העברת חבילות, מסמכים ופריטים מכל הסוגים אל רואי חשבון או אל לקוחותיהם, אל חברות ההייטק או אל השותפים העסקיים שלהם. אנו ערוכים לספק שליחויות קבועות ומזדמנות, הכול בהתאם לסדר היום ולצרכי הלקוח.

אנו עושים הכול על מנת לסייע לכך שהתנהלות המשרד של לקוחותינו תפיק את המקסימום משירות המשלוחים היעיל. אנו קשובים ללקוחותינו, לכל רואה חשבון, לכל משרד לראיית חשבון, לכל חברת הייטק, בין אם מבוססת ובין אם מדובר בסטארט אפ. לכל היקף של שליחויות, לכל גודל של חבילות – אנו תמיד נמצאים למענכם, עם מקסימום אפקטיביות.

 תזמון זה הכל

דיוק ואמינות זה אלף בית

בדיוק כפי שאתם, עורכי הדין או רואי החשבון, פועלים מול לקוחותיכם תוך קידוש ערכים כמו דיוק, אפקטיביות ואמינות, כך בדיוק אנו פועלים אל מול לקוחותינו. אנו ערוכים לספק שירותים בהתאם ללוחות הזמנים הנחוצים לכם והכל – תוך גילוי תודעת שירות, חזות מכובדת ואדיבות.

כאשר אתם מוסרים לנו משלוח, חבילה או כל מסמך שנועד להעברה – נעשה את העבודה ממש כאילו אתם בעצמכם נסעתם ומסרתם את המשלוח ליעדו. באותו הדיוק ובאותה האמינות נקפיד גם על משלוחים מגורמי חוץ המגיעים אליכם – רואי החשבון וחברות הייטק גם יחד.

פנו אלינו עוד היום ותקבלו מליאור אקספרס את השירות הטוב ביותר שאפשר לקבל

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-5614883
  Email: Karoltd@013net.net
  כתובת לשליחת דואר : החשמונאים 88, תל אביב

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-5614883

  
שינוי גודל גופנים
ניגודיות