משלוחים ליום האהבה

מתנה מפתיעה לבני הזוג בולנטיין

אחת הדרכים הטובות ביותר לשמח את בן או בת הזוג היא להעניק מתנה אישית, כזו שתוכיח לצד השני כי אתם מכירים אותו היטב ויודעים כיצד לפרוט על הנימים הדקים ביותר בנפשו (סלחו לנו על השפה הציורית, אבל זה מחייב כשמדובר על יום האהבה).

בכל אופן, בהנחה שאכן בחרתם להעניק מתנה לבני הזוג בוולנטיין, קיימות בפניכם כמה אפשרויות להעניק להם אותה: תוכלו להעניק את המתנה באופן אישי כשתפגשו, תוכלו להשאיר את המתנה בפינה מוכרת בבית וכד', או שתוכלו להפתיע אותם עם משלוח שיגיע ישירות אליהם.

לדעתנו, האפשרות השלישית עדיפה יותר, בעיקר משום שההפתעה עצמה מהווה חלק בלתי נפרד מהכיף שבקבלת המתנה.

מתנות ליום האהבה

מה היתרון בשירותי משלוחים לעומת שליחה בדואר?

שירות משלוחים פרטי, כגון שירותי משלוחי אקספרס או משלוחים מהיום להיום, יבטיח משלוח מהיר, את ההגעה ליעד בשעות הרצויות וכן, יאפשר לכם שליטה רבה יותר על המשלוח, לרבות אפשרויות מעקב אחריו ומתן מענה מקצועי באשר למיקום החבילה.

למעשה, בשונה מדואר רגיל או חבילות הנשלחות תדיר בדואר, בוולנטיין אין אפשרות לעיכובים מיותרים, שכן עצם ההפתעה תלויה בקבלת החבילה ביום עצמו.

שליחת מתנה עם שליח: אפשרויות בלתי מוגבלות

חשוב לזכור שמשלוח מהיר איננו היתרון היחיד בהיעזרות בשירות משלוחים פרטיים, אלא גם העובדה שתוכלו לשלוח כל מתנה, בכל גודל ומכל מקום, ללא תלות ביכולת שלכם להביא אותה פיזית.

במילים אחרות, פשוט תרגישו חופשי להעניק לבני הזוג את המתנה הענקית, הכבדה, או השבירה ביותר, מבלי לדאוג לחוסר הנוחות שבהעברתה לבני הזוג.

אגב, אין זה משנה אם מדובר בשליחויות בתל אביב או באזור אחר במרכז, תהיו בטוחים שהמשלוח יגיע בשלום בוולנטיין. בנוסף, השירות יסייע לכם להעניק את המתנה לאהוביכם, גם אם בחרתם אותה באותו היום ממש.

שליחת מתנה עם שליח יכולה להעניק לכם ראש שקט ביום האהבה, לפחות בכל הקשור למתנה.

הרשו לנו לספר לכם על שירות משלוחי האקספרס של ליאור משלוחים

משלוחים ליום האהבה

בין כלל השירותים שלנו, חברתנו, מתמחה בהענקת שירותי שליחויות מהירים מהיום להיום או מהיום למחר, לבחירתכם. בין השירותים שלנו, תוכלו למצוא מענה לסוגי חבילות שונים וכמו כן, אנו מפעילים מערך לוגיסטי מתקדם כדי לאפשר ללקוחותינו לעקוב אחרי המשלוחים או לפנות אלינו בכל עת לשם שאלה או בקשה במקרה הצורך.

בין אם מדובר ביום האהבה, או בכל יום אחר בשנה, צוות ליאור משלוחים עומד לשירותכם. צרו קשר, בחרו את שירות המשלוחים הרצוי עבורכם והעניקו לאהוביכם מתנה מפנקת ומפתיעה!

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-5614883
  Email: Karoltd@013net.net
  כתובת לשליחת דואר : החשמונאים 88, תל אביב

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-5614883