חברת שילוח בארץ

חברות שילוח בארץ

ישנן סיבות שונות ומגוונות להזמין שירות משלוחים – בין אם מדובר בצורך משפחתי, אישי או עסקי, יומיומי וקבוע או חד פעמי בלבד.

כך או כך, תמיד חשוב מאוד שיהיו לכם פרטי קשר של חברות שילוח בארץ, מקצועיות ומיומנות שיתנו לכם מענה מלא בכל עת, בלי קשר לצורך המיידי שיש לכם, או אם מדובר במשלוח שיידרש בעוד זמן מסוים.

המאפיינים השונים של בתי עסק איכותיים שניתן לסמוך עליהם בכל עת על מנת לבצע את המשימות החשובות והאחראיות ביותר כוללים מוכנות לתת מענה בתוך זמן קצר, ביצוע עבודה יעילה ויכולת לוודא שכל עבודה מושלמת במלואה, וכן היכולת לתת מענה אדיב ולסייע במקרים שבהם הדברים אינם הולכים כהלכה.

מדובר בהרכב לא פשוט של שירותיות שלא כל חברה מסוגלת לספק.

מה הקשיים היומיומיים שבהם עשויות להיתקל חברות שילוח בארץ?

לא פשוט להיות חברת שליחויות בארץ כיום. בעוד שאופי השירות לא השתנה מעולם ועדיין שומר על המטרה הראשונית והייעודית שלו – להביא חבילות ומעטפות אל היעד בזמנים הקצרים ביותר, כל הנסיבות האחרות השתנו באופן משמעותי, ולא תמיד ניתן לבצע את העבודה במהירות הרצויה.

למשל, כניסת האינטרנט והטכנולוגיה האלחוטית לחיינו הביאה לכך שהצורך לעשות הכול כמה שיותר מהר הפך לקיומי ולחשוב ביותר. אם בעבר היינו יכולים לחכות שבועות למכתב שמגיע מחו"ל והדבר נראה לגיטימי למדי, כיום איננו יכולים לחכות יותר משבוע בלי לאבד תקווה ולהתעצבן באופן כללי.

העולם מכתיב את הדרישות שלו, וחברות השילוח נאלצות לעמוד בהן ולבצע את העבודה בצורה שתאפשר לכל משלוח להגיע אל היעד בדיוק בזמן שהוקצב לכך.

על מנת לעמוד בקצב, יש לספק את השירות ברמה הגבוהה ביותר ולדאוג למעקב אחרי השלבים השונים של הביצוע, וכן להעניק ללקוח את המידע הזה באופן פתוח, משום שצעד זה מאפשר לו לקבל את התחושה שהדברים נמצאים בשליטה.

כיצד חברות מקצועיות מתמודדות עם הדרישות המודרניות בהצלחה?

על מנת לספק את השירות האיכותי ביותר, חברות שליחויות בארץ מציעות סוגי שילוח שונים על מנת להתאים כל משימה וכל עבודה בדיוק לצרכים ולדרישות של הלקוח ולוודא שכל התהליך מבוצע בצורה הטובה והיעילה ביותר. החלוקה לסוגי השילוח עשויה להיות בצורה הבאה:
חברת שילוח מספקת משלוח דחוף
· משלוח אקספרס – משלוחים שמהווים עדיפות ראשונה גם עבור החברה בכלל וגם עבור השליח שהחבילה מגיעה לידיו. בדומה להודעות אימייל שאנו מקבלים כיום תחת ההגדרה "דחוף", כך גם המשלוחים "בעולם האמיתי" עשויים
להיות הרבה יותר חשובים ודחופים מאחרים.

·

משלוחים משפטיים – מדובר בסוג ספציפי של משלוחי אקספרס, משום שמסמכים משפטיים צריכים להגיע בדרך כלל ליעדם (לערכאות המשפטיות השונות, לעורכי הדין, לעותר או למשיב וכן הלאה) בתוך זמן קצר ביותר, על מנת
לקדם את העניין. כמו כן, חשוב מאוד לקבל חתימת אישור של הצד המקבל, על מנת שלא יהיו שום ספקות או סייגים מאוחר יותר בדבר הגעת הדואר.

· משלוחים גדולים – כאשר מדובר בחבילות גדולות, השילוח דורש אמצעי תחבורה שונה וגם שליח שמסוגל להעביר את המשלוח ליעד ללא קושי (במקרים מסוימים אפילו דרושים שני שליחים לביצוע המשלוח המסוים).

מדוע דווקא חברת ליאור אקספרס היא הגורם המתאים ביותר לביצוע כל סוגי השליחויות בארץ?

חברת ליאור אקספרס מבססת את הפעילות שלה על 20 שנים של ניסיון, שבמהלכן דברים רבים השתנו בשוק, אך הבסיס נותר כפי שהיה – הצורך לבצע משלוחים מהירים ויעילים שמגיעים ליעדם ללא כל קושי ומאפשרים לכל אחד להיות בטוח שהמשלוח יגיע ליעדו בשלמות ובזמן.

אנו דואגים להעסיק את השליחים האיכותיים והמקצועיים ביותר ולצייד אותם באמצעי התחבורה שיעזרו להם להגיע ליעד במהירות ובקלות הרבה ביותר. אנו גם מבצעים פיקוח ומעקב צמוד אחר כל עבודה שמבוצעת על ידי כל אחד מהשליחים, על מנת לוודא שתמיד תהיו מרוצים במידה הרבה ביותר מכל עבודה שבוצעה על ידיהם.

הגישה היעילה והמוקפדת שלנו עזרה לנו לעמוד בכל השינויים שהתרחשו בשנים האחרונות בעולם המשלוחים באופן ספציפי ובעולם העסקים באופן כללי, כך שתמיד יהיה לכם מענה מלא ומושלם לכל אשר תחליטו לעשות ביחד איתנו.

פנו לליאור אקספרס עוד היום לקבלת שירותי שילוח בכל רמה ובכל היקף, לרבות דיווחים לגבי התקדמות תהליך המשלוח וקבלת אישור סופי על הגעתו אל היעד הנכסף.

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-5614883
  Email: Karoltd@013net.net
  כתובת לשליחת דואר : החשמונאים 88, תל אביב

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-5614883