שליחויות לחבילות גדולות במיוחד

שליחויות למוצרים גדולים

משלוחים גדולים כדי לעשות עם "ליאור שליחויות אקספרס".

בחברות השליחויות בארץ שמים דגש רב על כך שמשלוח של מסמכים וחבילות יגיע ליעדו בזמן. הבעיה היא שלא כל חברה מבצעת את עבודתה באותה דרגת ביצוע ובאותה רמת אמינות.

בחברת "ליאור שליחויות אקספרס" אנו לוקחים זאת מספר צעדים קדימה. אנו מעניקים תשומת לב מיוחדת לכל משלוח – זאת כיוון שאנחנו מודעים לחשיבות הרבה של שליחויות למוצרים גדולים ולעובדה שבשילוח שאינו מבוצע היטב עלולים להשתבש הרבה מאד דברים.

החברה מבצעת שליחויות של מוצרים עד חמישה טון. שירות המשלוחים שלנו כולל גם משלוחים במשאיות גדולות הכוללות רמפה להעמסת המוצרים השונים שנשלחים באמצעותנו.

החברה מבצעת הובלות משטחים עד למשקל של חמישה טון, כפי שנדרש בהעברת ציוד משרדי, ציוד לתעשייה ועוד. הציוד מאפשר העברה מהירה, יעילה ובעיקר – בטוחה של הפריטים, מה שממש אינו מובן מאליו במקרה של משטחים כבדים וגדולים במיוחד.

שירות ללא דופי

חברת ליאור שליחויות אקספרס פועלת עוד משנת 1992, והיא נחשבת לאחת החברות הידועות והמוצלחות בתחום השליחויות בישראל.

מנהלי החברה ערוכים לכל תסריט שעלול לצוץ במשלוח, היערכות שנוכחת מבחינה לוגיסטית בביצוע משלוחים קטנים וגדולים כאחד. לחברת ליאור שליחויות אקספרס יש צי רחב של כלי רכב ואופנועים, שמאפשר לאנשיה לשנע את המשלוחים השונים על פי גודלם.

צוות השליחים שלנו מיומן, אחראי ונבחר בקפידה רבה, וכל זאת במטרה להבטיח שכל משלוח היוצא מבית ליאור שליחויות אקספרס יועבר ליעדו בהתאם לדרישות, ושהשירות יינתן ללא דופי. הניסיון הרב של אנשי החברה מעניק להם את היכולת להתאים את הרכב ואת הצוות למאפיינים של כל משימה.

המשלוחים מגיעים בקריאה מיידית לכל יעד בארץ, בזמינות גבוהה ובהתאם ללוח הזמנים שסוכם מול הלקוח. על כל משלוח יש ביטוח, גם בו אי אפשר לזלזל.

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 03-5614883
  Email: Karoltd@013net.net
  כתובת לשליחת דואר : החשמונאים 88, תל אביב

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 03-5614883