למה כדאי להשתמש בחברת שליחויות

בחירת חברת שליחויות

כאשר אתה שולח חבילה , מסמך חשוב, או מעטפה, וברצונך להבטיח שהמשלוח יגיע במהירות ובשלום ליעדו, רק חברת שליחויות מקצועית יכולה לספק לך את השירות המתאים. כמובן, תוכלו לשלוח כל חבילה בדואר ישראל, אולם דואר ישראל הוא מנגנון גדול וסבוך, וזמן המסירה תלוי בגורמים רבים, כמו קו החלוקה, זמינות סניף הדואר המקומי, ועוד. לכן, גם כשמדובר במשלוחים ברחבי הארץ, אם אתם רוצים להבטיח העברה מוצלחת של החבילה או של המסמך - פנו לחברת שליחויות, למה כדאי לכם לעשות זאת? הישארו עימנו ותגלו.

זמן - מהירות ודיוק

עסקים המשווקים מוצרים ללקוחות, רואי חשבון ומשרדי עריכת דין המבקשים להעביר מסמכים במהירות, וכן אנשים פרטיים הזקוקים למשלוח מהיר מכל סיבה שהיא, זקוקים למענה שיבטיח להם את מסירת המשלוח לנמען בזמן קצוב. שירותי שליחויות מקצועיים ידאגו להעביר את החבילה, את המסמך, או את המעטפה שלכם אל הנמען במסגרת הזמן המבוקשת, ללא דחיות וללא עיכובים. חברת ליאור אקספרס, הפעילה בתחום המשלוחים מזה למעלה מעשרים שנה, מבטיחה לכם העברה מדויקת ואמינה של החבילה ליעדה, באמצעות מערך לוגיסטי וצוות מקצועי, הערוכים לביצוע שליחויות לכל רחבי הארץ.

ביטחון ואמינות

כאשר המשלוח שלכם הוא מסווג, סודי, או מכיל מסמכים שאינכם רוצים שיחשפו, צוות ליאור שליחויות אמון על דיסקרטיות, ושמירה על סודיות ועל פרטיות המשלוח שלכם. בין אם מדובר במסמכים משפטיים שצריכים להגיע במהירות לעורך הדין או לבית המשפט, בין אם מדובר במסמכים חשבונאיים ממשרד רואה החשבון, ובין אם מדובר במסמכים אישיים – פרטיותכם תישמר על ידי הצוות האמין והמקצועי של ליאור אקספרס.

זמינות – מגיעים עד אליך

להבדיל משירותי השליחים של דואר ישראל, שירותי השליחויות של ליאור אקספרס זמינים בטלפון או דרך אתר החברה, ושליח יגיע עד אליכם בכדי לאסוף את החבילה. אין צורך לכתת רגליכם למשרד הדואר ולחכות בתור בכדי לשלוח את החבילה, פשוט התקשרו למוקד השירות שלנו, ושליח יגיע אליכם לאסוף את החבילה, ולהעבירה ליעדה.

שירות – אדיבות ויעילות

בליאור אקספרס מבינים את חשיבותו של יחס נכון לא רק לחבילה, אלא גם לאדם, ולכן אנו מקפידים על יחס אדיב, על מקצועיות, ועל מאור פנים. צוות החברה עושה את מירב המאמצים בכדי לספק לכל לקוח את שירות השליחויות הטוב ביותר עבורו. היחס האישי מתחיל כבר בטלפון הראשון שלכם אלינו, וממשיך מאיסוף החבילה, ועד למסירתה.

מקצועיות

מה שעושה את ההבדל בין לקוח מרוצה, שהחבילה שלו הגיעה בזמן ליעדה כשהיא שלמה ובטוחה, ובין לקוח שלא קיבל את החבילה בזמן, או שהחבילה הגיעה אליו בזמן אך תוכנה נפגם בדרך, הוא מקצועיות. חברת השליחויות ליאור אקספרס, מנוסה בטיפול בכל סוגי המשלוחים, והצוות המיומן שלנו יודע בדיוק כיצד להגן ולשמור על החבילות בדרך הטובה ביותר; ניסיון של עשרים שנה הוא אחרי הכול נכס מקצועי יקר.

לסיכום

בימים אלו, כאשר עסקאות רבות נעשות דרך חנויות מקוונות, עסקים רבים נזקקים לשירותי משלוחים על בסיס יומיומי. עסקים אלו, משרדי ראיית חשבון ועריכת דין, ואנשים פרטיים, נזקקים כיום לשירותי שליחויות איכותיים ואמינים. חברת ליאור אקספרס מספקת שירותי משלוחים בכל רחבי הארץ, במקצועיות ובאמינות. לחברה ניסיון של מעל לעשרים שנה בתחום, ומערך לוגיסטי המאפשר טיפול מהיר, יעיל, ומקצועי בכל שליחות שתזדקקו לה. לפרטים נוספים ולהזמנת משלוח, השאירו את פרטיכם באתר, ונציג שלנו ישוב אליכם, או התקשרו לטלפון: 1700-55-60-30

ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

 • טלפון: 1700-55-60-30
  Email: office@liorexpress.com
  כתובת לשליחת דואר : ת"ד מספר 1810 מיקוד 5211702 רמת גן.

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים

  ליצירת קשר או הזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  או חייגו 1700-55-60-30

  
שינוי גודל גופנים
ניגודיות